Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
rachy01
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 440
Od nejnovějších
Humr
(2015)
12. 5. 2016
9.5
Postava k podpírání
(1963)
12. 5. 2016
9
O kuřatech a lidech
(2015)
12. 5. 2016
9.5
Divočina
(2014)
6. 1. 2016
9.5
Americký sniper
(2014)
6. 1. 2016
4
Teorie všeho
(2014)
6. 1. 2016
4
Kingsman: Tajná služba
(2014)
6. 1. 2016
1.5
Big Eyes
(2014)
6. 1. 2016
2
Nezlomný
(2014)
6. 1. 2016
4
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
6. 1. 2016
0.5
Whiplash
(2014)
6. 1. 2016
9.5
Slídil
(2014)
6. 1. 2016
3
Kód Enigmy
(2014)
6. 1. 2016
2.5
Birdman
(2014)
6. 1. 2016
9
Hacker
(2015)
6. 1. 2016
0.5
Fotograf
(2015)
6. 1. 2016
5
Saint Laurent
(2014)
6. 1. 2016
1
Odpad
(2014)
6. 1. 2016
7
Znovu a jinak
(2011)
28. 2. 2013
7
Život po životě
(2010)
28. 2. 2013
6.5
Zemský ráj to napohled
(2009)
28. 2. 2013
7
Vetřelec 3
(1992)
28. 2. 2013
6.5
Terapie láskou
(2012)
28. 2. 2013
9
Pohřben zaživa
(2010)
28. 2. 2013
10
Mechanik
(2004)
28. 2. 2013
8
Jurský park
(1993)
28. 2. 2013
6.5
Já, mé druhé já a Irena
(2000)
28. 2. 2013
0.5
Crazy Heart
(2009)
28. 2. 2013
8
Čachtická paní
(2009)
28. 2. 2013
3
Bez dcerky neodejdu
(1991)
28. 2. 2013
5.5
Albert Nobbs
(2011)
28. 2. 2013
9
Machete
(2010)
28. 2. 2013
1
Precious
(2009)
28. 2. 2013
9
Děcka jsou v pohodě
(2010)
28. 2. 2013
9
Odpočítávání
(2010)
28. 2. 2013
5.5
Seriózní muž
(2009)
28. 2. 2013
6
Muž ve stínu
(2010)
28. 2. 2013
5
Pátrání po Sugar Manovi
(2012)
28. 2. 2013
10
Láska
(2012)
28. 2. 2013
10
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
23. 2. 2013
6
Načíst další
1
24
25
26
36