Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
Elvika
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
26
Od nejnovějších
Psí poslání 2
(2019)
1. 10. 2019
7
Největší showman
(2017)
1. 10. 2019
7.5
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
1. 10. 2019
7
Psí život
(1995)
14. 9. 2016
7
Plague Dogs, The
(1982)
14. 9. 2016
8.5
Doktor Martin
(2015)
14. 9. 2016
5
Teorie velkého třesku
(2007)
21. 8. 2016
9
Dvojníci
(2016)
21. 8. 2016
5
Hačikó - Příběh psa
(2009)
21. 8. 2016
8
A co když je to pravda?
(2005)
21. 8. 2016
7.5
Vinnetou
(1963)
29. 7. 2016
9.5
Lincoln
(2012)
29. 7. 2016
6.5
Ulice
(2005)
29. 7. 2016
9
Přístav
(2015)
29. 7. 2016
9
Vetřelec
(1979)
9. 1. 2016
7.5
Zelená míle
(1999)
9. 1. 2016
9
Forrest Gump
(1994)
9. 1. 2016
9
Andělé všedního dne
(2014)
21. 7. 2015
6
Revival
(2013)
21. 7. 2015
6.5
Perfect Days - I ženy mají své dny
(2011)
21. 7. 2015
7
Pelíšky
(1999)
30. 1. 2015
8
Šakalí léta
(1993)
30. 1. 2015
8.5
Občanský průkaz
(2010)
30. 1. 2015
8
Osm statečných
(2006)
12. 12. 2014
9.5
Marley a já
(2008)
12. 12. 2014
9.5
Krásno
(2014)
12. 12. 2014
6.5