Přihlásit
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
O nás
Kontakt
Přihlásit se
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Ocenění a festivaly
Uživatelé
bubu
Tereza Bezdekova
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
30
Od nejnovějších
Toy Story: Příběh hraček
(1995)
1. 10. 2019
8
Čertí brko
(2018)
1. 10. 2019
6.5
Sunset Boulevard
(1950)
14. 2. 2017
9.5
Anděl Páně 2
(2016)
14. 2. 2017
9.5
Zpívej
(2016)
14. 2. 2017
7
Já, kocour
(2016)
25. 11. 2016
6.5
Můj kamarád drak
(2016)
31. 8. 2016
5
Slepičí úlet
(2000)
29. 5. 2016
9
Postřižiny
(1981)
29. 5. 2016
6.5
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
29. 5. 2016
6
Fair Play
(2014)
28. 2. 2016
7
Dánská dívka
(2015)
28. 2. 2016
8
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
28. 2. 2016
6
Tři bratři
(2014)
6. 1. 2016
4
Marťan
(2015)
6. 1. 2016
7.5
Armagedon
(1998)
6. 1. 2016
6
Škola základ života
(1938)
17. 10. 2015
9
Jak dostat tatínka do polepšovny
(1978)
17. 10. 2015
7
Obecná škola
(1991)
17. 10. 2015
9
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
25. 9. 2015
7.5
Havran
(1943)
25. 9. 2015
9
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
12. 8. 2015
9.5
Gladiátor
(2000)
12. 8. 2015
7
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
12. 8. 2015
10
Zamilovaný Shakespeare
(1998)
10. 7. 2015
10
Mulholland Drive
(2001)
10. 7. 2015
10
Tanec s vlky
(1990)
10. 7. 2015
10
Alois Nebel
(2011)
27. 2. 2015
9.5
Paddington
(2014)
27. 2. 2015
7
Pelíšky
(1999)
27. 2. 2015
9.5