Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
JayJay
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
141
Od nejnovějších
Hra o trůny
(2011)
25. 2. 2013
10
Jak jsem balil učitelku
(1998)
30. 11. 2012
3.5
Fotři jsou lotři
(2010)
30. 11. 2012
5
Noc v muzeu 2
(2009)
30. 11. 2012
8.5
Tvrďák Taylor
(2008)
30. 11. 2012
9
Noc v muzeu
(2006)
30. 11. 2012
8.5
Jeho fotr, to je lotr!
(2004)
30. 11. 2012
7
Fotr je lotr
(2000)
30. 11. 2012
8.5
Hancock
(2008)
30. 11. 2012
5
Hitch: Lék pro moderního muže
(2005)
30. 11. 2012
8.5
Příběh žraloka
(2004)
30. 11. 2012
6
Muži v černém 2
(2002)
30. 11. 2012
3.5
Muži v černém
(1997)
30. 11. 2012
7.5
Fresh Prince
(1990)
30. 11. 2012
5.5
Polární expres
(2004)
30. 11. 2012
8
Bláznivá školka
(2003)
30. 11. 2012
6.5
Zamilovaný profesor 2
(2000)
30. 11. 2012
5
Trhák pana Bowfingera
(1999)
30. 11. 2012
7.5
Zamilovaný profesor
(1996)
30. 11. 2012
8.5
Pohádky na dobrou noc
(2008)
30. 11. 2012
7
Ten Největší
(2007)
30. 11. 2012
8
Klik - život na dálkové ovládání
(2006)
30. 11. 2012
8
Pidihajzlík
(2006)
30. 11. 2012
6
(J)elita ze střídačky
(2006)
30. 11. 2012
8.5
Deuce Bigalow: Evropský gigolo
(2005)
30. 11. 2012
7.5
Zvíře
(2001)
30. 11. 2012
4.5
Deuce Bigalow: Dobrej striptér
(1999)
30. 11. 2012
7.5
Burani z Beverly Hills
(1993)
30. 11. 2012
2.5
Sám doma 2: Ztracen v New Yorku
(1992)
30. 11. 2012
7.5
V peřině
(2011)
30. 11. 2012
8.5
Bathory
(2008)
30. 11. 2012
9.5
Roming
(2007)
30. 11. 2012
7
Kytice
(2000)
30. 11. 2012
9.5
Dědictví aneb Kurvahošigutntág
(1992)
30. 11. 2012
8
Balada pro banditu
(1978)
30. 11. 2012
7
Trestná lavice
(2005)
30. 11. 2012
7
50 x a stále poprvé
(2004)
30. 11. 2012
5.5
Žába k zulíbání
(2002)
30. 11. 2012
8
Malý Nicky - Satan Junior
(2000)
30. 11. 2012
9
Velký táta
(1999)
30. 11. 2012
10
Načíst další
1
2
3
4