Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
VitvarJane
Jana Vitvarová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
3 253
Od nejnovějších
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
6.5
Millerovi na tripu
(2013)
27. 1. 2014
8
Star Trek: Do temnoty
(2013)
9. 12. 2013
8.5
Světová válka Z
(2013)
9. 12. 2013
8
Lásky čas
(2013)
11. 11. 2013
9
Alfa a Omega 3D
(2010)
14. 10. 2013
4
Expendables: Postradatelní
(2010)
6. 10. 2013
5
Nevědomí
(2013)
6. 10. 2013
8
Mocný vládce Oz
(2013)
3. 10. 2013
6.5
Červená Karkulka
(2011)
3. 10. 2013
5.5
Jack a obři
(2013)
3. 10. 2013
6
Ladíme!
(2012)
3. 10. 2013
6
Pí a jeho život
(2012)
3. 10. 2013
8.5
Nenávidím Den Sv. Valentýna
(2009)
3. 10. 2013
5
Katka
(2010)
3. 10. 2013
4
Kronika
(2012)
3. 10. 2013
4
Čtyřicítka na krku
(2012)
30. 9. 2013
5
Nic nás nerozdělí
(2012)
30. 9. 2013
7
Neváhej a zavolej…
(2012)
30. 9. 2013
4.5
Hra o trůny
(2011)
30. 9. 2013
8.5
Francouzský polibek
(1995)
5. 6. 2013
5.5
Samotář v Seattlu
(1993)
5. 6. 2013
5
Prime
(2005)
5. 6. 2013
6.5
Divoká řeka
(1994)
5. 6. 2013
6.5
Úsměv Mony Lisy
(2003)
5. 6. 2013
5
Zlatíčka pro každého
(2001)
5. 6. 2013
5.5
Případ Pelikán
(1993)
5. 6. 2013
8
Zemřít mladý
(1991)
5. 6. 2013
6
Úplné zatmění
(1995)
5. 6. 2013
7
Fresh Prince
(1990)
26. 5. 2013
5.5
Zlaté dítě
(1986)
26. 5. 2013
5
Dr. Dolittle
(1998)
26. 5. 2013
6.5
Dr. Dolittle 2
(2001)
26. 5. 2013
7
Cesta do Ameriky
(1988)
26. 5. 2013
8
Strašidelný dům
(2003)
26. 5. 2013
6.5
Bumerang
(1992)
26. 5. 2013
5.5
Doktor Živago
(2002)
26. 5. 2013
8
Anna Karenina
(2012)
26. 5. 2013
6.5
Kmotr 1, 2, 3 (video film)
(1992)
26. 5. 2013
8
Rychle a zběsile 6
(2013)
23. 5. 2013
7.5
Načíst další
1
69
70
71
82