Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ady
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
53
Od nejnovějších
Bohemian Rhapsody
(2018)
14. 11. 2018
10
Bezva ženská na krku
(2016)
26. 10. 2016
10
Decibely lásky
(2016)
29. 2. 2016
3.5
Lída Baarová
(2016)
22. 1. 2016
6.5
Enigma
(2001)
4. 1. 2016
8
Mimoni
(2015)
29. 6. 2015
6.5
Útěk do divočiny
(2007)
9. 4. 2015
7.5
Strom života
(2011)
9. 4. 2015
7.5
Jmenuji se Sam
(2001)
9. 4. 2015
9
Padesát odstínů šedi
(2015)
8. 4. 2015
6.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
7. 4. 2015
9
Plán útěku
(2013)
17. 3. 2015
8
Neznámý
(2011)
17. 3. 2015
7
Tammy
(2014)
17. 3. 2015
7
Dokonalý trik
(2006)
5. 8. 2014
8
Fontána
(2006)
5. 8. 2014
7
Mystery, Aljaška
(1999)
5. 8. 2014
8
Gladiátor
(2000)
5. 8. 2014
9.5
Master & Commander: Odvrácená strana světa
(2003)
5. 8. 2014
8.5
Těžká váha
(2005)
5. 8. 2014
9
Dobrý ročník
(2006)
5. 8. 2014
8.5
3:10 Vlak do Yumy
(2007)
5. 8. 2014
9
Na odstřel
(2009)
5. 8. 2014
9
Tři dny ke svobodě
(2010)
5. 8. 2014
9.5
Robin Hood
(2010)
5. 8. 2014
9.5
Zlomené město
(2013)
5. 8. 2014
9
Plán hry
(2007)
5. 8. 2014
8
Hercules
(2014)
5. 8. 2014
8
Appaloosa
(2008)
5. 6. 2012
9
Sněhurka a lovec
(2012)
31. 5. 2012
8.5
Báječný hotel Marigold
(2011)
24. 4. 2012
8.5
Rozum a cit
(1995)
2. 4. 2012
10
Prázdniny
(2006)
2. 4. 2012
7.5
Krvavý diamant
(2006)
2. 4. 2012
8
Muž se železnou maskou
(1998)
2. 4. 2012
7.5
Pláž
(2000)
2. 4. 2012
7.5
Chyť mě, když to dokážeš
(2002)
2. 4. 2012
8.5
Letec
(2004)
2. 4. 2012
7.5
Nouzový východ
(2008)
2. 4. 2012
8.5
Titanic
(1997)
2. 4. 2012
10
Načíst další
1
2