Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Kekik
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
432
Od nejnovějších
Smrtonosná zbraň 2
(1989)
3. 11. 2024
10
Kobra
(1986)
17. 10. 2024
10
Terminátor
(1984)
17. 10. 2024
10
Noční dravci
(1981)
29. 8. 2024
10
Nájemní vrazi
(1995)
25. 8. 2024
10
Válka Roseových
(1989)
5. 8. 2024
10
Policajt v Beverly Hills
(1984)
25. 7. 2024
10
Policajt v Beverly Hills II
(1987)
25. 7. 2024
10
Smažená zelená rajčata
(1991)
16. 7. 2024
10
Tetička za všechny peníze
(1973)
1. 7. 2024
10
Řemen
(1978)
1. 7. 2024
10
Hodina pravdy
(2002)
24. 6. 2024
10
To je vražda, napsala
(1984)
19. 6. 2024
10
My všichni školou povinní
(1984)
12. 6. 2024
10
Cesta k ráji
(1978)
7. 6. 2024
10
Kriminál
(1989)
5. 6. 2024
10
Plán útěku
(2013)
3. 6. 2024
10
Tátova volha
(2018)
30. 5. 2024
4
Denní světlo
(1996)
30. 5. 2024
10
Cliffhanger
(1993)
30. 5. 2024
10
Záměna
(1983)
29. 5. 2024
10
Rambo: Do pekla a zpět
(2008)
29. 5. 2024
10
Šílenec
(1986)
18. 5. 2024
2
Jestli jednou odejdu
(1985)
14. 5. 2024
10
Tři veteráni
(1983)
8. 5. 2024
10
Muž na radnici
(1976)
20. 4. 2024
10
Jak přežít svého muže
(2023)
11. 4. 2024
2
Malý pitaval z velkého města
(1983)
3. 4. 2024
10
Malý pitaval z velkého města II.
(1983)
3. 4. 2024
10
Predátor
(1987)
3. 3. 2024
10
Země policajtů
(1997)
3. 3. 2024
10
Expendables: Postradatelní
(2010)
2. 3. 2024
10
Krotitelé duchů
(1984)
29. 2. 2024
10
Do útoku
(1987)
28. 2. 2024
10
Rambo III
(1988)
23. 2. 2024
10
Rambo II
(1985)
20. 2. 2024
10
Creed
(2015)
19. 2. 2024
10
Rambo: První krev
(1982)
16. 2. 2024
10
Rocky Balboa
(2006)
8. 2. 2024
10
Rocky II
(1979)
7. 2. 2024
10
1
8
9
10
11