Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Jindra99
Jindřich Lenz
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
638
Od nejnovějších
Temný případ
(2014)
22. 3. 2024
8
Duna: Část druhá
(2024)
5. 3. 2024
10
Mars útočí!
(1996)
10. 1. 2024
8
Potomci lidí
(2006)
6. 1. 2024
10
Česká soda
(1998)
31. 12. 2023
10
Smrtonosná zbraň 2
(1989)
31. 12. 2023
8
Coco
(2017)
31. 12. 2023
10
Poklad na Stříbrném jezeře
(1962)
31. 12. 2023
10
Top Gun: Maverick
(2022)
31. 12. 2023
6
Král
(2019)
24. 12. 2023
7
Nech svět světem
(2023)
12. 12. 2023
10
The Covenant
(2023)
25. 10. 2023
8
Jack Reacher: Poslední výstřel
(2012)
10. 9. 2023
8
Oppenheimer
(2023)
8. 8. 2023
10
Ztracené město Z
(2016)
5. 5. 2023
4
BANGER.
(2022)
5. 5. 2023
8
Luther: Pád z nebes
(2023)
21. 4. 2023
0
The Last of Us
(2023)
2. 4. 2023
10
Stanfordský vězeňský experiment
(2015)
25. 2. 2023
8
Boba Fett: Zákon podsvětí
(2021)
19. 2. 2023
8
Andor
(2022)
8. 12. 2022
10
Třináct životů
(2022)
18. 11. 2022
8
Bullet Train
(2022)
4. 11. 2022
10
Pianista
(2002)
25. 10. 2022
8
Peacemaker
(2022)
6. 8. 2022
8
Co kdyby...?
(2021)
6. 8. 2022
10
Obi-Wan Kenobi
(2022)
11. 7. 2022
8
Kingsman: První mise
(2021)
9. 4. 2022
6
Spider-Man: Bez domova
(2021)
9. 4. 2022
6
The Batman
(2022)
2. 4. 2022
10
Rozhněvaný muž
(2021)
14. 3. 2022
8
Eternals
(2021)
14. 3. 2022
6
Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel
(2010)
14. 3. 2022
10
Smrt roku 2021!
(2021)
7. 2. 2022
8
Pán tygrů
(2020)
19. 11. 2021
10
Duna
(2021)
24. 10. 2021
10
Gentlemani
(2020)
19. 8. 2021
10
Elitní jednotka
(2007)
17. 7. 2021
10
R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
(2013)
20. 5. 2021
4
Liga spravedlnosti Zacka Snydera
(2021)
21. 3. 2021
10
Načíst další
1
3
4
5
16