Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Dr.robotnik
R... K...
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
100
Od nejnovějších
Tajemství loňského léta
(1997)
3. 1. 2012
7
Tajemství loňského léta 2: Rok poté
(1998)
3. 1. 2012
4.5
Věc: Počátek
(2011)
28. 12. 2011
7.5
Survival of the Dead
(2009)
4. 9. 2011
6
Stereo
(1969)
4. 9. 2011
5
Crimes of the Future
(1970)
4. 9. 2011
5
Červi
(1975)
4. 9. 2011
7.5
Mláďata
(1979)
4. 9. 2011
7.5
Scanners
(1981)
4. 9. 2011
7
Mrtvá zóna
(1983)
4. 9. 2011
8.5
Příliš dokonalá podoba
(1988)
4. 9. 2011
7
Nahý oběd
(1991)
4. 9. 2011
6.5
M. Butterfly
(1993)
4. 9. 2011
7
Crash
(1996)
4. 9. 2011
7
eXistenZ
(1999)
4. 9. 2011
7
Pavouk
(2002)
4. 9. 2011
7
Dějiny násilí
(2005)
4. 9. 2011
7.5
Východní přísliby
(2007)
4. 9. 2011
8
Moucha
(1986)
4. 9. 2011
9
Auta
(2006)
4. 9. 2011
9
Auta 2
(2011)
4. 9. 2011
7.5
Dívka, která kopla do vosího hnízda
(2009)
26. 5. 2011
7.5
Dívka, která si hrála s ohněm
(2009)
26. 5. 2011
7
Muži, kteří nenávidí ženy
(2009)
26. 5. 2011
9
Deník mrtvých
(2007)
4. 9. 2010
8
Země mrtvých
(2005)
4. 9. 2010
8
Den mrtvých
(1985)
4. 9. 2010
8
Úsvit mrtvých
(1978)
4. 9. 2010
8.5
Noc oživlých mrtvol
(1968)
4. 9. 2010
10
Predátor 2
(1990)
4. 7. 2010
8
Predátor
(1987)
4. 7. 2010
9.5
Gran Torino
(2008)
13. 6. 2010
10
Výměna
(2008)
13. 6. 2010
8.5
Vlajky našich otců
(2006)
13. 6. 2010
7
Dopisy z Iwo Jimy
(2006)
13. 6. 2010
8
Million Dollar Baby
(2004)
13. 6. 2010
9
Tajemná řeka
(2003)
13. 6. 2010
8.5
Vesmírní kovbojové
(2000)
13. 6. 2010
6.5
Absolutní moc
(1997)
13. 6. 2010
7
Dokonalý svět
(1993)
13. 6. 2010
7.5
Načíst další
1
2
3