Profilový obrázek

David Ženíšek

David Ženíšek
796

Uživatel o sobě nic nenapsal.

Jihočeský, Strakonice, Česká republika



    Šílený Max: Zběsilá cesta
    Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)
    10
    Fenomenální akční našlapaná jízda od začátku až dokonce. Herci jsou skvělí, napětí by se dalo krájet a samozřejmě excelentní soudtrack a úžasné tempo, takže snímek ani jednu vteřinu nenudí. George Miller nám naservíroval jeden z nejlepších akčních filmů všech dob, rozhodně doporučuji.
    • Akce
    • postavy
    • Herci
    • Svět
    • soundtrack
    • Tempo
    Arcane: League of Legends
    Arcane: League of Legends (2021)
    10
    Co dodat, prostě dokalý seriál s úžasnou animací, soudtrackem a příběhem. Navíc člověk nemusí znát svět League of Legends a stejně bude naprosto odpálel, pokud ale jste fanoušci této hry, tak to pro vás bude pravděpobně to nejlepší, co jste kdy viděli, každopádně rozhodně doporučuji všem.
    X-Men 2
    X-Men 2 (2003)
    9
    Druhý X-Meni 2 jsou kvalitativně stejně skvělý, jako první díl, avšak je to delší a jsou tu noví mutanti, kteří jsou dobře napsaný a zajímavý, stejně, jako scénář. Opět tu jsou nezapometulné scény, například Magnetův útěk z vězení, který byl úžasný. Dost se mi líbilo, jak nám film postupně ukazoval střípky z Wolwerinovi minulosti. Záporák byl také velmi fajn. Jediné co mě trochu mrzí je, že tu Magneto měl méně prostoru, ale každé scéna ve které se objevil stála zato. Úžasné pokračování.
    • noví mutanti
    • scénář
    • Postavy
    • Magneto
    • minulost Wolwerina
    • Docela málo Magneta
    X-Men
    X-Men (2000)
    9
    První X-Meni jsou ůžasný film, který stanovil spolu se Spidermanem zónu pro budoucí superhrdinské bijáky. I když má film menší stopáž, tak to nevadí, není tu nic navíc a ani tu toho není málo. Efekty na svou dobu vypadají ůchvatně, všichni herci jsou úžasní, příběh zajímavý a postavy dokonalý, hlavně teda záporák Magneto, kde člověk perfektně chápe jeho motivaci a cíl a dokáže do určité míry s ním souhlasit. Revoluční superhrdiský snímek, který je i po 24 letech stále zábavný.
    • Postavy
    • herci
    • tempo
    • efekty
    • příběh
    • prvních pár minut bylo pro mě trochu zmatečných

    Oblíbená díla

    • Plakát 1
    • Plakát 2
    • Plakát 3
    • Plakát 4
    • Plakát 5

    Oblíbení tvůrci

    • Plakát 1
    • Plakát 2
    • Plakát 3
    • Plakát 4
    • Plakát 5