Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Zee
Michal Liška
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
64
Od nejnovějších
Sherlock Holmes: Jak prosté
(2012)
29. 1. 2013
8
Pí a jeho život
(2012)
24. 1. 2013
8.5
Bídníci
(2012)
24. 1. 2013
9
Jack Reacher: Poslední výstřel
(2012)
24. 1. 2013
6
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
24. 1. 2013
7
Nespoutaný Django
(2012)
24. 1. 2013
10
Zítra bude líp
(2012)
24. 1. 2013
10
Gladiátor
(2000)
24. 1. 2013
9.5
Statečné srdce
(1995)
24. 1. 2013
7.5
Hanebný pancharti
(2009)
24. 1. 2013
10
Schindlerův seznam
(1993)
24. 1. 2013
8.5
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
24. 1. 2013
10
Šestý smysl
(1999)
24. 1. 2013
8
Requiem za sen
(2000)
24. 1. 2013
10
Pátý element
(1997)
24. 1. 2013
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
24. 1. 2013
9
Batman začíná
(2005)
24. 1. 2013
10
Gran Torino
(2008)
24. 1. 2013
10
Uspořená libra
(1963)
24. 1. 2013
8
Zahrada
(1977)
24. 1. 2013
7
Návrat do budoucnosti
(1985)
24. 1. 2013
10
Terminátor
(1984)
24. 1. 2013
10
Vetřelec
(1979)
24. 1. 2013
10
Matrix
(1999)
24. 1. 2013
10
Smrtonosná past
(1988)
24. 1. 2013
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
24. 1. 2013
9
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
24. 1. 2013
10
Příběh dušičkový
(1964)
24. 1. 2013
8
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
24. 1. 2013
7
Sedm
(1995)
24. 1. 2013
10
Zelená míle
(1999)
24. 1. 2013
9
Počátek
(2010)
24. 1. 2013
8
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
24. 1. 2013
9
Kmotr
(1972)
24. 1. 2013
10
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
24. 1. 2013
10
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
24. 1. 2013
10
Forrest Gump
(1994)
24. 1. 2013
9.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
24. 1. 2013
10
Temný rytíř
(2008)
24. 1. 2013
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
24. 1. 2013
10
Načíst další
1
2