Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Petrson
Petr Petrson
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 479
Od nejnovějších
Tajemství a smysl života
(2023)
18. 7. 2023
10
Asteroid City
(2023)
16. 7. 2023
6
Doblba!
(2005)
29. 3. 2023
7
Princ Mamánek
(2022)
11. 2. 2023
5
Avatar: The Way of Water
(2022)
26. 12. 2022
6
Jan Žižka
(2022)
9. 9. 2022
5.5
Nene
(2022)
29. 8. 2022
5.5
Halušky: Dobrodružství s psychedeliky
(2020)
23. 8. 2022
7.5
Třináct životů
(2022)
23. 8. 2022
8.5
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
23. 8. 2022
9
Kdyby radši hořelo
(2022)
18. 8. 2022
6.5
Všechno, všude, najednou
(2022)
28. 7. 2022
5.5
Duše
(2020)
21. 7. 2022
8.5
Toman
(2018)
11. 7. 2022
5.5
Horem Pádem
(2004)
11. 7. 2022
7
Zahradnictví: Rodinný přítel
(2017)
11. 7. 2022
5
Betlémské světlo
(2022)
6. 7. 2022
5.5
Včela na mušce
(2022)
27. 6. 2022
5.5
Bílý tygr
(2020)
19. 4. 2022
5.5
Projekt Adam
(2022)
16. 3. 2022
5
The Batman
(2022)
8. 3. 2022
7.5
Mrtví neumírají
(2019)
20. 2. 2022
6
Devadesátky
(2022)
20. 2. 2022
7.5
Spider-Man: Bez domova
(2021)
20. 2. 2022
8
Síla
(2021)
4. 2. 2022
6
Případ Roubal
(2021)
25. 1. 2022
5.5
Matrix Revolutions
(2003)
15. 1. 2022
7
Matrix Reloaded
(2003)
15. 1. 2022
7.5
Matrix Resurrections
(2021)
15. 1. 2022
5.5
Corpus Christi
(2019)
12. 1. 2022
8
Síla psa
(2021)
12. 1. 2022
5
Maják
(2019)
10. 1. 2022
6.5
Boží ruka
(2021)
7. 1. 2022
6.5
Honey Boy
(2019)
7. 1. 2022
7.5
K zemi hleď!
(2021)
2. 1. 2022
5
Muž se zaječíma ušima
(2020)
4. 12. 2021
6
Deštivý den v New Yorku
(2019)
14. 11. 2021
6.5
Zahraj to znovu, Same
(1972)
14. 11. 2021
7
Příběh tantry
(2020)
9. 11. 2021
5
Sny o toulavých kočkách
(2021)
8. 11. 2021
8
Načíst další
1
3
4
5
37