Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
rajus_recenzus
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
40
Od nejnovějších
Labužníci v kobce
(2024)
5. 8. 2024
9
Schindlerův seznam
(1993)
5. 8. 2024
10
Kocour v botách: Poslední přání
(2022)
25. 7. 2024
10
Godzilla Minus One
(2023)
6. 6. 2024
8
Problém tří těles
(2024)
1. 6. 2024
6
Vládcové nebes
(2024)
25. 5. 2024
8
Naše planeta
(2019)
14. 5. 2024
8
Monarch: Odkaz monster
(2023)
14. 5. 2024
5
Kill Bill
(2003)
19. 4. 2024
8
Život na naší planetě
(2023)
5. 3. 2024
7
Prehistorická planeta
(2022)
5. 3. 2024
9
Akame ga Kill!
(2014)
15. 2. 2024
8
Jurský svět: Nadvláda
(2022)
11. 2. 2024
3
Vyšehrad: FYLM
(2022)
1. 2. 2024
6
Vzestup Osmanské říše
(2020)
20. 1. 2024
8
Nepoznané: Kosmický stroj času
(2023)
15. 1. 2024
8
Top Gun: Maverick
(2022)
13. 1. 2024
7
Druhá světová válka: Na frontě
(2023)
13. 1. 2024
10
Shazam! Hněv bohů
(2023)
5. 1. 2024
5
Poslední souboj
(2021)
5. 1. 2024
8
Plane
(2023)
4. 1. 2024
9
Expanze
(2015)
3. 1. 2024
8
Mission: Impossible Odplata – první část
(2023)
11. 12. 2023
8
John Wick: Kapitola 4
(2023)
11. 12. 2023
8
Rod draka
(2022)
2. 12. 2023
8
Napoleon
(2023)
1. 12. 2023
7
Bratrstvo neohrožených
(2001)
1. 12. 2023
9
Pacifik
(2010)
1. 12. 2023
9
Válka zítřka
(2021)
25. 11. 2023
6
65
(2023)
25. 11. 2023
4
Pět nocí u Freddyho
(2023)
20. 11. 2023
6
Creed
(2015)
3. 11. 2023
8
Nezvěstná
(2023)
27. 10. 2023
8
Andor
(2022)
20. 10. 2023
7
Astronaut
(2022)
14. 10. 2023
7
Willow
(1988)
6. 10. 2023
9
Ahsoka
(2023)
5. 10. 2023
2
Alita: Bojový Anděl
(2019)
14. 9. 2023
7
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
14. 9. 2023
7
Osm hrozných
(2015)
6. 9. 2023
9