Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Mamut12
Martin H.
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
67
Od nejnovějších
Venom
(2018)
26. 2. 2024
7
Predátor: Kořist
(2022)
25. 2. 2024
8
Enderova hra
(2013)
24. 2. 2024
9
G.I. Joe
(2009)
24. 2. 2024
8
G.I. Joe: Odveta
(2013)
24. 2. 2024
7
Valerian a město tisíce planet
(2017)
24. 2. 2024
9
Den dobytí Bastily
(2016)
24. 2. 2024
7
Blade Runner
(1982)
24. 2. 2024
7
Podivní
(2010)
22. 2. 2024
6
Zombies: Den-D přichází
(2008)
22. 2. 2024
6
Úsvit mrtvých
(2004)
22. 2. 2024
8
Deník mrtvých
(2007)
22. 2. 2024
7
Země mrtvých
(2005)
22. 2. 2024
8
Podraz
(2011)
18. 2. 2024
6
Elitní zabijáci
(2011)
18. 2. 2024
7
Zabít tiše
(2012)
18. 2. 2024
8
Tenkrát v Hollywoodu
(2019)
18. 2. 2024
7
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil
(2014)
18. 2. 2024
8
Alita: Bojový Anděl
(2019)
18. 2. 2024
8
Desperado
(1995)
18. 2. 2024
8
Od soumraku do úsvitu
(1996)
18. 2. 2024
9
Osm hrozných
(2015)
18. 2. 2024
10
Nespoutaný Django
(2012)
18. 2. 2024
9
Hanebný pancharti
(2009)
18. 2. 2024
9
Sin City - město hříchu
(2005)
18. 2. 2024
10
Kill Bill 2
(2004)
18. 2. 2024
10
Kill Bill
(2003)
18. 2. 2024
10
Jackie Brownová
(1997)
18. 2. 2024
8
Čtyři pokoje
(1995)
18. 2. 2024
7
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
18. 2. 2024
10
Gauneři
(1992)
18. 2. 2024
10
R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů
(2013)
18. 2. 2024
7
Obchodník se smrtí
(2005)
6. 1. 2024
8
Rick a Morty
(2013)
20. 12. 2023
9
Sexy Pistols
(2006)
17. 12. 2023
6
Opravdová kuráž
(2010)
17. 12. 2023
8
Agent bez minulosti
(2002)
28. 9. 2023
8
Legendy staré Prahy
(2018)
27. 9. 2023
8
One Piece
(2023)
26. 9. 2023
10
Kocour v botách
(2011)
17. 9. 2023
7
1
2