Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Vlastní názor
Jirka Pokorný
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
65
Od nejnovějších
Kód 8: Část 2
(2022)
3. 3. 2024
6
Zbouchnutá
(2007)
16. 1. 2024
2
The Last of Us
(2023)
18. 3. 2023
1.5
Trojúhelník smutku
(2022)
18. 3. 2023
0.5
Živí mrtví
(2010)
12. 10. 2022
9
Crazy Joe
(2013)
3. 10. 2022
7
Zabijákova žena & bodyguard
(2021)
24. 9. 2022
1.5
Mezi dimenzemi
(2018)
22. 9. 2022
0.5
Můj kámoš špión
(2020)
15. 9. 2022
8.5
Šéfka
(2016)
12. 9. 2022
0
Jiný život
(2019)
6. 8. 2022
0.5
Osada
(2021)
4. 6. 2022
9
Špunti na cestě
(2022)
1. 6. 2022
9
Za stínem noci
(2020)
24. 5. 2022
8
Zelenáč
(2018)
23. 4. 2022
7
Úniková hra: Turnaj šampiónů
(2020)
18. 4. 2022
4.5
Hlava 22
(2019)
14. 4. 2022
1.5
Moonfall
(2022)
14. 4. 2022
2
Paul
(2011)
23. 2. 2022
7.5
Thunder Force
(2021)
22. 2. 2022
0.5
Kurs sebeovládání
(2003)
30. 1. 2021
4
7 gwanggu
(2011)
30. 1. 2021
2
Doktor od Jezera hrochů
(2010)
9. 1. 2021
0.5
Admirál
(2008)
9. 1. 2021
4.5
Star Trek: Discovery
(2017)
9. 1. 2021
10
Půlnoční nebe
(2020)
27. 12. 2020
1.5
O vánoční hvězdě
(2020)
25. 12. 2020
9
Konec zločinu v Americe
(2020)
22. 12. 2020
1.5
Possessor
(2020)
21. 12. 2020
3
Tenet
(2020)
21. 12. 2020
5
Mosul
(2019)
2. 12. 2020
9.5
John Wick 3
(2019)
29. 11. 2020
8
Trhlina
(2019)
29. 11. 2020
9
Případ mrtvého nebožtíka
(2020)
23. 6. 2020
0
Párty Hárd
(2019)
2. 5. 2020
0
Vlastníci
(2019)
2. 5. 2020
10
Neznámý voják
(2017)
2. 5. 2020
7.5
Jumanji: Další level
(2019)
2. 5. 2020
8
Pražské orgie
(2019)
2. 5. 2020
0.5
Pod vodou
(2020)
2. 5. 2020
4
Načíst další
1
2