Pojď za tátou

54%
Pojď za tátou
Plakát traileru

Norvalův (Elijah Wood) život je, mírně řečeno, obtížný. Frustrovaný mladík žije se svou matkou a snaží se překonat závislost na alkoholu. Když Norval obdrží nečekaný dopis od odcizeného otce, který ho zve na návštěvu, sedne na autobus a odjede do otcova odlehlého domu na malebném pobřeží. Možná, že jejich opětovné shledání vyplní emocionální prázdnotu, kterou Norval cítí. Brzy si však na svém otci všimne něčeho zvláštního, nepříjemného pocitu vyvolaného nevhodnými poznámkami a nadměrnou konzumací alkoholu. Norval si záhy uvědomí, že jsou jeho naděje na sblížení s otcem zmařeny. Místo tepla rodinného krbu ho čeká děsivá noční můra. (Cinemax)



Scénář:

Deywik
Deywik
4 976 bodů
6
Dobra prdel..zacatek celkem hrubej vztah s fotrem a synem :D po infarktu clovek ceka cokoliv ale to co se stane je dobrej zvrat..od ty doby co objevi poklop je to prdel :D silnejsi 3ku davam

Dodatečné informace

Původní název:
Come to Daddy (více)
  • Irsko Pojď za tátou
  • Irsko Come to Daddy
  • Irsko Ven con papá
Země původu:
Irsko, Kanada, Nový Zéland, USA
Tržby:
0,12 mil. USD (celosvětově)
Ocenění:
Žádná ocenění

Podobné


  • Chata použitá ve filmu je soukromé rodinné sídlo, které patří majiteli hotelu The Wickaninnish Inn v Tofinu. Nachází se na soukromém pozemku, který sdílí s hotelem High End, a je vidět z několika pokojů umístěných v budově "Pointe". Chata, pláž a okolní deštný prales jsou pro veřejnost nepřístupné.
  • Toby Harvard vytvořil postavu Norvala podle několika lidí, se kterými chodil na uměleckou školu v Londýně.
  • Filmy, které film ovlivnily, a Timpsonovo zdůvodnění, proč je natočil, jsou Snowball Express (1972) ("for the cat & myší zvraty"), Sexy bestie (2000) ("pro drásajícího hlavního antagonistu a zvraty od komedie k násilí"), Sluha (1963) ("pro mindráky s těmi, s nimiž jsme nevyhnutelně [sic] spojeni"), Narozeninová párty (1968) ("pro černou komedii plnou hrozby") a mistrovské dílo Sama Peckinpaha Straw Dogs (1971) ("pro doutnající násilí probuzené v hlavní postavě"). Harvard uvádí jako vlivy na scénář hry Harolda Pintera a Příběhy neočekávaného Roalda Dahla.