

Královský cirkus, vlastněný Govindanem, se potácí na pokraji bankrotu. S pomocí svého manažera Khadera se Govindanovi sotva daří udržet společnost v chodu, ale zdaleka ne uspokojivě. Všichni členové souboru žijí jako rodina, sdílejí hluboké pouto lásky a kamarádství.
Babu, oblíbenec celého cirkusu, je klaun Královského cirkusu. Mistrně se naučil skrývat svůj smutek za věčně se smějící maskou klauna. V souboru je od dětství, stará se o ostatní děti, zejména o Govindanovu dceru Kamalu. Govindan vždy říkal, že Babu bude jeho dědicem a ožení se s Kamalou. A Babu samozřejmě hluboko v srdci chová ke Kamale lásku.
Děj filmu se změní, když do tábora vstoupí Sudheer Misra, mladý syn Padmini, bývalé členky souboru. Sudheerův příchod znamená začátek změn. Vyvede společnost z krize a dá jí novou podobu a jméno – Nový Královský cirkus.