Zajímavosti 8
- Z hlavních účastníků trestního procesu (kteří v době natáčení ještě žili) nebyli vyslechnuti Robert Shapiro a Alan Dershowitz. Žalobce Christopher Darden byl o rozhovor požádán, ale odmítl jej.
- V červenci 2017, tedy zhruba rok po uvedení filmu, byl O. J. Simpson podmínečně propuštěn z výkonu trestu za ozbrojenou loupež a v říjnu téhož roku byl propuštěn na svobodu.
- Vydáno ve stejném roce jako minisérie stanice FX "American Crime Story (2016)".
- O.J: Made in America měl premiéru na filmovém festivalu Sundance v lednu 2016. Film byl také promítán na řadě festivalů a dočkal se omezeného uvedení v kinech, poté byl odvysílán v pěti dílech na stanici ESPN.
- Kromě toho, že dokument v pěti částech vysílala americká televize ESPN, byl také pět večerů po sobě vysílán na britské BBC Four.
- Několik měsíců po získání Oscara za nejlepší dokumentární film Akademie výslovně zakázala, aby byly v příštích ročnících v této kategorii nominovány "vícedílné nebo limitované seriály". Ačkoli režisér uvedl, že jeho záměrem bylo uvést film tak, jak byl, tedy jako celý sedmihodinový projekt, a mnoho jiných filmových festivalů jej takto prezentovalo, ESPN jej uvedla jako vícedílný projekt v několika částech, což umožnilo tuto změnu pravidel na Oscarech.
- S délkou 467 minut se jedná o nejdelší film nominovaný na Oscara, čímž o 31 minut překonal rekord filmu Vojna a mír (1965).
- Režisér Ezra Edelman měl problémy s rozhodnutím zařadit do filmu forenzní fotografie těl Nicole Brown Simpsonové a Rona Goldmana, ale nakonec se rozhodl je do filmu zařadit, aby divákům připomněl, že soudní proces měl být o hrůzné dvojnásobné vraždě, a ne o diskusi o rase a zkorumpovaných orgánech činných v trestním řízení, do které se nakonec proměnil.