Obsazení, herci a tvůrci
Hraje
Režie
Scénář
Kamera
Hudba
Střih
Producent
Vše o tvůrcích Como perros y gatos
Snímek Como perros y gatos byl představen v roce 1969 a spadá do žánru/ů: Komedie.
Como perros y gatos - Herci a postavy
V hlavních rolích Como perros y gatos se představí: Angélica María jako Rosa Morán, Eduardo Alcaraz jako Don Juan, Susana Cabrera jako Doña Rosa, Kippy Casado jako Bertha a Amadee Chabot.
V dalších rolích uvidíte například: Gustavo Adolfo González, Carlos Guarneros, Enrique Guzmán jako Carlos Cobián, Adolfo Magaldi, Bertha Moss jako Doña Irene, Ramiro Orci a Horacio Salinas.
Como perros y gatos režije a scénář
Režie Como perros y gatos se zhostil tým, který vedl: Miguel M. Delgado, známý svým dílem El señor fotógrafo. Scénář připravila: Janet Alcoriza, která se podílela také na titulu La vida no vale nada.
Produkce, střih a hudba filmu Como perros y gatos
Kamery na place řídil Ignacio Torres. Ve střižně se o editaci materiálu postaral Jorge Bustos. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořil Sergio Guerrero.