Tvůrci a herci filmu Ztracená čest Kateřiny Blumové

71%

Obsazení, herci a tvůrci

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Scénář


Námět


Kamera


Hudba


Střih


Kostýmy


Masky


Produkce


Producent


II. režie


Pomocná režie

Vše o tvůrcích Ztracená čest Kateřiny Blumové

Snímek Ztracená čest Kateřiny Blumové byl představen v roce 1975 a spadá do žánru/ů: Drama, Feministický.

Ztracená čest Kateřiny Blumové - Herci a postavy

V hlavních rolích Ztracená čest Kateřiny Blumové se představí: Angela Winkler jako Katharina Blum, Mario Adorf jako Kommissar Beizmenne, Dieter Laser jako Werner Tötges, Jürgen Prochnow jako Ludwig Götten a Heinz Bennent jako Dr. Blorna, Anwalt.

V dalších rolích uvidíte například: Hannelore Hoger jako Trude Blorna, Rolf Becker jako Staatsanwalt Hach, Harald Kuhlmann jako Moeding, Polizist, Herbert Fux jako Weninger, Journalist „Die Zeitung“, Regine Lutz jako Else Woltersheim, Patentante Katharinas, Werner Eichhorn jako Konrad Beiters a Karl Heinz Vosgerau jako Alois Sträubleder, Unternehmer.

Ztracená čest Kateřiny Blumové režije a scénář

Režie Ztracená čest Kateřiny Blumové se zhostil tým, který vedli: Volker Schlöndorff, známý svým dílem Mladý Törless a Margarethe von Trotta, známá svým dílem Jahrestage. Scénář připravili: Heinrich Böll, který se podílel také na titulu Letter to Loretta, Volker Schlöndorff, který se podílel také na titulu Mladý Törless a Margarethe von Trotta, která se podílela také na titulu Sestry aneb Rovnováha štěstí.

Produkce, střih a hudba filmu Ztracená čest Kateřiny Blumové

Produkci Ztracená čest Kateřiny Blumové zajistil Gunther Witte, který dohlížel na všechny aspekty natáčení. Kamery na place řídil Jost Vacano. Ve střižně se o editaci materiálu postaral Peter Przygodda. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořil Hans Werner Henze.

Ztracená čest Kateřiny Blumové: Výprava

Kostýmy vznikly podle návrhů Annette Schaad. Celkový vzhled herců pak doplnil make-up, který měli na starosti Sybille Danzer a Manlio Rocchetti.