Tvůrci a herci filmu Z Reykjavíku do Rotterdamu

65%

Obsazení, herci a tvůrci

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Scénář


Kamera


Hudba


Střih


Výkonný producent


Producent


Koproducent


Koordinátor kaskadérů


Trikové snímky


Zvláštní efekty


Lokace

Vše o tvůrcích Z Reykjavíku do Rotterdamu

Snímek Z Reykjavíku do Rotterdamu byl představen v roce 2008 a spadá do žánru/ů: Krimi, Thriller, Akční.

Z Reykjavíku do Rotterdamu - Herci a postavy

V hlavních rolích Z Reykjavíku do Rotterdamu se představí: Baltasar Kormákur jako Kristófer, Ingvar Eggert Sigurðsson jako Steingrímur, Lilja Nótt Þórarinsdóttir jako Íris, Þröstur Leó Gunnarsson jako Jensen a Victor Löw jako Hoogland.

V dalších rolích uvidíte například: Jörundur Ragnarsson jako Arnór, Ólafur Darri Ólafsson jako Elvar, Theódór Júlíusson jako Runólfur, Jóhannes Haukur Jóhannesson jako Eiríkur, Pálmi Kormákur Baltasarsson jako Skúli, Stormur Jón Kormákur Baltasarsson jako Egill a Magnús Jónsson jako Sveinn.

Z Reykjavíku do Rotterdamu režije a scénář

Režie Z Reykjavíku do Rotterdamu se zhostil tým, který vedl: Óskar Jónasson, známý svým dílem Sodoma Reykjavík. Scénář připravili: Arnaldur Indriðason, který se podílel také na titulu Severní blata a Óskar Jónasson, který se podílel také na titulu Sodoma Reykjavík.

Produkce, střih a hudba filmu Z Reykjavíku do Rotterdamu

Kamery na place řídil Bergsteinn Björgúlfsson. Ve střižně se o editaci materiálu postarala Elísabet Ronaldsdóttir. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořil Barði Jóhannsson.