Zasloužila by si Popelka emancipovaný konec? Známé cosplayerky na to mají jasný názor

Zasloužila by si Popelka emancipovaný konec? Známé cosplayerky na to mají jasný názor
Copyright: fotocierny.cz | Kinobox
Máte rádi netradiční zábavu? Tak to tu pro vás máme podcast ViBE, který vás zavede do světa cosplayerů a herních i filmových nadšenců. Tentokrát je tady vánoční speciál, který navštívily hned dvě Popelky.
Do dnešního vánočního speciálu jsme si pozvali cosplayerskou a zároveň i sesterskou dvojici cosplayerek Arisu a Ayaku, které nás navštívily ve svých nádherných a propracovaných kostýmech Popelek. Kromě toho, že se věnují cosplayi už spoustu let, tak v roce 2019 vyhrály právě s těmito kostýmy postup do zahraniční cosplay soutěže ECG. To také považují za svůj dosavadní největší úspěch, ale zdaleka nekončí a plánují spoustu dalších a zajímavých projektů!
Popovídali jsme si o tom, jaké to je mít dvojče. Prozradily, jak často si je lidi pletou, za jakých okolností nejčastěji a také, zda své podobnosti nějak vtipně využily. Pobavili jsme se také o tom, jak vnímají šťastný konec naší slavné Popelky s Libuší Šafránkovou v hlavní roli a zda by si její Popelka nezasloužila více emancipovaný závěr.
Kromě toho jsme se také podívali na jejich cosplay začátky. Dívky prozradily také něco málo o tvorbě jejich kostýmů, jaké společné projekty už mají za sebou, co plánují a mnoho dalšího. Jak zvládly spicy challenge a co prozradily o svých cosplay počátcích? Sledujte díl až do konce!
ViBE | VÁNOČNÍ SPECIÁL - Co říkají Popelky na ženskou emancipaci??? | Kinobox
A co je to vlastně ViBE? Jedná se o pohodový, hravý a hlavně velmi netradiční podcast, který jinde neuvidíte. Zajímáte se o popkulturu, jste fanoušci cosplaye a nevadí vám trochu toho šílenství? Pak byste ViBE rozhodně neměli minout.
Podcast ViBE můžete sledovat také na Spotify a na YouTube kanále Kinoboxu, kde nové díly uvidíte vždy s menším předstihem.
Zdroj: Kinobox