Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
janeliberte
janeliberte
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
551
Od nejnovějších
Bel Canto
(2018)
7. 5. 2019
9
Captain Marvel
(2019)
8. 3. 2019
10
Venom
(2018)
13. 1. 2019
8.5
Krakonoš a lyžníci
(1981)
6. 1. 2019
9
Rumburak
(1984)
6. 1. 2019
6.5
Já nejsem já
(1985)
6. 1. 2019
8
Ještě větší blbec, než jsme doufali
(1994)
6. 1. 2019
5
Černí baroni
(1992)
6. 1. 2019
8
Královský slib
(2001)
6. 1. 2019
9.5
Musím tě svést
(2002)
6. 1. 2019
9.5
On je žena!
(2005)
6. 1. 2019
6.5
Atentát
(2015)
6. 1. 2019
9
Padesát odstínů temnoty
(2017)
6. 1. 2019
9.5
Padesát odstínů svobody
(2018)
6. 1. 2019
9.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
6. 1. 2019
9.5
Astronaut
(2006)
6. 1. 2019
6.5
Astronautova žena
(1999)
6. 1. 2019
8
Apollo 13
(1995)
6. 1. 2019
9
Zápisník jedné lásky
(2004)
6. 1. 2019
10
V lepší společnosti
(2010)
6. 1. 2019
6.5
První člověk
(2018)
6. 1. 2019
7.5
Miluji tě k smrti
(1990)
6. 1. 2019
7
Drákula
(1992)
6. 1. 2019
8.5
Ďáblův advokát
(1997)
6. 1. 2019
7
Matrix
(1999)
6. 1. 2019
9
Sleduje tě vrah!
(2000)
6. 1. 2019
7.5
Listopadová romance
(2001)
6. 1. 2019
8.5
Matrix Revolutions
(2003)
6. 1. 2019
8
Matrix Reloaded
(2003)
6. 1. 2019
8
Lepší pozdě nežli později
(2003)
6. 1. 2019
9
John Wick
(2014)
6. 1. 2019
8.5
Řetězová reakce
(1996)
6. 1. 2019
7.5
Jak na věc
(2002)
6. 1. 2019
6.5
Porota
(2003)
6. 1. 2019
7.5
Fontána
(2006)
6. 1. 2019
8.5
Nepohodlný
(2005)
6. 1. 2019
8.5
Bourneův odkaz
(2012)
6. 1. 2019
7.5
Mumie
(1999)
6. 1. 2019
9
Mumie: Hrob Dračího císaře
(2008)
6. 1. 2019
6.5
Mumie se vrací
(2001)
6. 1. 2019
9
Načíst další
1
4
5
6
14