Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
TURY5716
TURY
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
76
Od nejnovějších
Titanic
(1997)
22. 7. 2018
7
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
(2004)
22. 7. 2018
8
Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv
(2009)
22. 7. 2018
5.5
Ace Ventura: Zvířecí detektiv
(1994)
22. 7. 2018
8.5
S čerty nejsou žerty
(1985)
19. 7. 2018
4.5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
19. 7. 2018
9
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
19. 7. 2018
8.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
19. 7. 2018
9.5
Nedotknutelní
(2011)
20. 6. 2018
8.5
Angry Birds ve filmu
(2016)
19. 6. 2018
8.5
Na férovku pane učiteli
(2017)
19. 6. 2018
8.5
All Eyez on Me
(2017)
19. 6. 2018
7
Zbohatni nebo chcípni
(2005)
19. 6. 2018
8
Úžasňákovi
(2004)
19. 6. 2018
7.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
19. 6. 2018
9.5
Americký sniper
(2014)
19. 6. 2018
7.5
Trosečník
(2000)
19. 6. 2018
8.5
Dívka na koštěti
(1971)
19. 6. 2018
6.5
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
19. 6. 2018
7.5
Doba ledová
(2002)
19. 6. 2018
7
Drž hubu!
(2003)
19. 6. 2018
9.5
Rocky
(1976)
19. 6. 2018
10
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
19. 6. 2018
6
Příšerky s.r.o.
(2001)
19. 6. 2018
8
Ratatouille
(2007)
19. 6. 2018
8.5
Shrek
(2001)
19. 6. 2018
7.5
Sám doma
(1990)
19. 6. 2018
9.5
Iron Man
(2008)
19. 6. 2018
9
Indiana Jones a chrám zkázy
(1984)
19. 6. 2018
8.5
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
19. 6. 2018
8.5
Jáchyme, hoď ho do stroje!
(1974)
19. 6. 2018
8
Na samotě u lesa
(1976)
19. 6. 2018
7.5
Anděl Páně 2
(2016)
19. 6. 2018
7.5
21 Jump Street
(2012)
19. 6. 2018
7.5
Já, padouch
(2010)
19. 6. 2018
9
Loganovi parťáci
(2017)
19. 6. 2018
9.5
Thor: Ragnarok
(2017)
19. 6. 2018
9.5
Teorie tygra
(2016)
19. 6. 2018
8
Rocky Balboa
(2006)
19. 6. 2018
10
Hledá se Dory
(2016)
19. 6. 2018
7
1
2