Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Tomas31
Tomas
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
14
Od nejnovějších
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy
(1981)
6. 2. 2018
8
S čerty nejsou žerty
(1985)
6. 2. 2018
9.5
Počátek
(2010)
6. 2. 2018
9
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
6. 2. 2018
9.5
Pelíšky
(1999)
6. 2. 2018
8
Nedotknutelní
(2011)
6. 2. 2018
5
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
6. 2. 2018
8.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
6. 2. 2018
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
5. 2. 2018
9
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
5. 2. 2018
9.5
Temný rytíř
(2008)
5. 2. 2018
8.5
Zelená míle
(1999)
5. 2. 2018
9
Forrest Gump
(1994)
5. 2. 2018
9
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
5. 2. 2018
9.5