Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
katie-raijin-bosek
Katie Bosek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
343
Od nejnovějších
Upgrade
(2018)
9. 11. 2018
9.5
Rampage: Ničitelé
(2018)
5. 8. 2018
6
Black Panther
(2018)
21. 7. 2018
4
Pacific Rim: Povstání
(2018)
6. 7. 2018
6.5
Tomb Raider
(2018)
6. 7. 2018
5.5
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
22. 6. 2018
7
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
26. 5. 2018
9
Bright
(2017)
26. 5. 2018
7.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
28. 4. 2018
8.5
Vlčí mládě
(2011)
13. 2. 2018
7
Americký zabiják
(2017)
13. 2. 2018
6
Labyrint: Vražedná léčba
(2018)
4. 2. 2018
7
13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
(2016)
2. 2. 2018
7
V utajení
(2017)
2. 2. 2018
6.5
Za plotem
(2006)
25. 1. 2018
8.5
Andromeda
(2000)
29. 12. 2017
6
MacGyver
(1985)
29. 12. 2017
7
Vražedná čísla
(2005)
29. 12. 2017
8
Sandokan
(1976)
29. 12. 2017
5.5
Námořní vyšetřovací služba
(2003)
29. 12. 2017
6.5
A-Team
(1983)
29. 12. 2017
5.5
Protiúder
(2010)
29. 12. 2017
6.5
Kriminálka Las Vegas
(2000)
29. 12. 2017
8
Směr jih
(1994)
29. 12. 2017
7.5
Hvězdná brána: Atlantida
(2004)
29. 12. 2017
9.5
Já a robot
(2013)
29. 12. 2017
10
Bitevní loď
(2012)
20. 12. 2017
4.5
Kat
(2004)
20. 12. 2017
4
Total Recall
(2012)
20. 12. 2017
5
Elysium
(2013)
20. 12. 2017
7
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
(2016)
20. 12. 2017
7
Andělé a démoni
(2009)
20. 12. 2017
7
Drákula: Neznámá legenda
(2014)
20. 12. 2017
5.5
Equalizer
(2014)
20. 12. 2017
5.5
Želvy Ninja
(2014)
20. 12. 2017
5.5
Hercules
(2014)
20. 12. 2017
4
Transformers: Zánik
(2014)
20. 12. 2017
6.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
20. 12. 2017
5
Amazing Spider-Man 2
(2014)
20. 12. 2017
5.5
RoboCop
(2014)
20. 12. 2017
7
Načíst další
1
2
3
4
9