Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Satecek
Veronika Kosmačková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
14
Od nejnovějších
Četa
(1986)
6. 6. 2018
10
Star Trek: Do neznáma
(2016)
17. 8. 2016
9
Zelená míle
(1999)
9. 8. 2016
9
Everest
(2015)
9. 8. 2016
9
Con Air
(1997)
9. 8. 2016
10
Dánská dívka
(2015)
9. 8. 2016
10
Predátor
(1987)
14. 4. 2016
9.5
Marťan
(2015)
7. 4. 2016
7
Skála
(1996)
7. 4. 2016
10
Slunce, seno, erotika
(1991)
7. 4. 2016
7.5
Troja
(2004)
7. 4. 2016
9.5
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
27. 2. 2015
7.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
27. 2. 2015
5.5
Vetřelec
(1979)
27. 2. 2015
10