Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Daduna
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
116
Od nejnovějších
Blízká setkání třetího druhu
(1977)
15. 3. 2019
9
Já, legenda
(2007)
15. 3. 2019
9.5
Ant-Man
(2015)
15. 3. 2019
8
VALL-I
(2008)
15. 3. 2019
10
Total Recall
(1990)
15. 3. 2019
9.5
Návrat do budoucnosti III
(1990)
15. 3. 2019
10
Zabil jsem Einsteina, pánové...
(1969)
15. 3. 2019
10
Věc
(1982)
15. 3. 2019
9.5
Zítra vstanu a opařím se čajem
(1977)
15. 3. 2019
10
E. T. – Mimozemšťan
(1982)
15. 3. 2019
8.5
Návrat do budoucnosti II
(1989)
15. 3. 2019
10
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
15. 3. 2019
9
Strážci Galaxie
(2014)
15. 3. 2019
0
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
15. 3. 2019
10
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
15. 3. 2019
10
Matrix
(1999)
15. 3. 2019
9.5
Avengers: Infinity War
(2018)
15. 3. 2019
0.5
Návrat do budoucnosti
(1985)
15. 3. 2019
10
Na hraně zítřka
(2014)
15. 3. 2019
10
Nepřítel před branami
(2001)
22. 6. 2017
10
Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů
(2005)
22. 6. 2017
9.5
Musíme si pomáhat
(2000)
22. 6. 2017
10
Ducháček to zařídí
(1938)
22. 6. 2017
8
Jára Cimrman ležící, spící
(1983)
22. 6. 2017
10
Harry Potter a Relikvie smrti - část 2
(2011)
22. 6. 2017
8
Všichni dobří rodáci
(1969)
22. 6. 2017
9.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
22. 6. 2017
7.5
Kristian
(1939)
22. 6. 2017
8
Příšerky s.r.o.
(2001)
22. 6. 2017
8.5
Ať žijí duchové!
(1977)
22. 6. 2017
8.5
Což takhle dát si špenát
(1977)
22. 6. 2017
9.5
Střihoruký Edward
(1990)
22. 6. 2017
7
Šíleně smutná princezna
(1968)
22. 6. 2017
8.5
Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách
(1974)
22. 6. 2017
9
Ecce Homo Homolka
(1969)
22. 6. 2017
8.5
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
(1970)
22. 6. 2017
10
Vyšší princip
(1960)
22. 6. 2017
8
Uprchlík
(1993)
22. 6. 2017
8
Marťan
(2015)
22. 6. 2017
8
Pane, vy jste vdova!
(1970)
22. 6. 2017
10
1
2
3