Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
BaBuKirchner
Barbora Kirchner
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
49
Od nejnovějších
Lov
(2020)
25. 8. 2020
7
Joker
(2019)
25. 8. 2020
10
Fantasy Island
(2020)
25. 8. 2020
1.5
Krvavá nevěsta
(2019)
14. 11. 2019
2
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
14. 11. 2019
8
Mrtví neumírají
(2019)
14. 11. 2019
3
Alita: Bojový Anděl
(2019)
1. 10. 2019
3.5
Úniková hra
(2019)
1. 10. 2019
7
Osvícení
(1980)
1. 10. 2019
9
Úsměvy smutných mužů
(2018)
4. 9. 2019
6.5
Dvě nevěsty a jedna svatba
(2018)
4. 9. 2019
1.5
Chata na prodej
(2018)
4. 9. 2019
6.5
Avengers: Endgame
(2019)
14. 5. 2019
8.5
První očista
(2018)
14. 5. 2019
1.5
Řbitov zviřátek
(2019)
14. 5. 2019
7
V zajetí démonů
(2013)
27. 6. 2018
8.5
Orel Eddie
(2016)
27. 6. 2018
9.5
Stánek s polibky
(2018)
27. 6. 2018
1
Dobrý časy
(2017)
15. 1. 2018
7
Dej mi své jméno
(2017)
15. 1. 2018
7.5
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
15. 1. 2018
9
Tvář vody
(2017)
15. 1. 2018
7.5
Coco
(2017)
15. 1. 2018
9.5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
15. 1. 2018
8.5
Liga spravedlnosti
(2017)
21. 11. 2017
4
Rick a Morty
(2013)
14. 11. 2017
9
Loupež ve velkém stylu
(2017)
14. 11. 2017
8
Kingsman: Tajná služba
(2014)
14. 11. 2017
9.5
Vetřelec: Covenant
(2017)
12. 8. 2017
6
Bezva ženská na krku
(2016)
12. 8. 2017
8
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
12. 8. 2017
2.5
Forrest Gump
(1994)
13. 7. 2017
10
Pelíšky
(1999)
13. 7. 2017
9
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
13. 7. 2017
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
13. 7. 2017
10
Sedm
(1995)
13. 7. 2017
10
Zelená míle
(1999)
13. 7. 2017
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
13. 7. 2017
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
13. 7. 2017
10
Slunce, seno, erotika
(1991)
7. 5. 2017
8
1
2