Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kafac
Petr Kafka
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
15
Od nejnovějších
Saturnin
(1994)
10. 8. 2016
10
Komando
(1985)
10. 8. 2016
9
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
7.5
Ant-Man
(2015)
1. 8. 2016
9
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
1. 8. 2016
4.5
Deadpool
(2016)
1. 8. 2016
8.5
Firefly
(2002)
1. 8. 2016
10
Death Note - Zápisník smrti
(2006)
1. 8. 2016
10
Červený trpaslík
(1988)
1. 8. 2016
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
13. 4. 2016
10
Predátor
(1987)
13. 4. 2016
10
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
13. 4. 2016
5
Skála
(1996)
8. 4. 2016
10
Gladiátor
(2000)
8. 4. 2016
10
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
8. 4. 2016
5