Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jirka-knobloch
Jirka Knobloch
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
291
Od nejnovějších
Bláznivá, zatracená láska
(2011)
22. 1. 2019
8.5
Tvář vody
(2017)
21. 3. 2018
7.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
21. 3. 2018
7.5
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
21. 3. 2018
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
21. 3. 2018
10
Pacific Rim - Útok na Zemi
(2013)
13. 12. 2017
6
Všechno nejhorší
(2017)
13. 12. 2017
7.5
Hráči se smrtí
(2017)
13. 12. 2017
6
Zhasni a zemřeš
(2016)
13. 12. 2017
6
V zajetí démonů 2
(2016)
13. 12. 2017
7
Saw: Hra o přežití
(2004)
13. 12. 2017
8.5
Země zombií
(2009)
13. 12. 2017
7
Rychle a zběsile 8
(2017)
31. 10. 2017
8
Strážci Galaxie 2
(2017)
31. 10. 2017
7.5
Dunkerk
(2017)
31. 10. 2017
7
Thor: Ragnarok
(2017)
31. 10. 2017
8.5
Blade Runner 2049
(2017)
9. 10. 2017
10
Zabiják a bodyguard
(2017)
31. 8. 2017
8
Warrior
(2011)
31. 8. 2017
9
Spider-Man: Homecoming
(2017)
14. 8. 2017
8
Temný rytíř
(2008)
14. 8. 2017
10
Temný rytíř povstal
(2012)
14. 8. 2017
8.5
Assassin's Creed
(2016)
10. 3. 2017
6
Logan: Wolverine
(2017)
10. 3. 2017
9
John Wick 2
(2017)
10. 3. 2017
8.5
Doctor Strange
(2016)
10. 12. 2016
8.5
Star Trek: Do temnoty
(2013)
20. 8. 2016
8.5
Očista: Volební rok
(2016)
20. 8. 2016
5.5
Agent bez minulosti
(2002)
20. 8. 2016
7.5
Star Trek: Do neznáma
(2016)
20. 8. 2016
8
Sebevražedný oddíl
(2016)
15. 8. 2016
7
Série Divergence: Aliance
(2016)
29. 7. 2016
6
Poslední vládce větru
(2010)
29. 7. 2016
4.5
Nedotknutelní
(2011)
29. 7. 2016
9.5
Správní chlapi
(2016)
3. 7. 2016
8
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
3. 7. 2016
9.5
Bohové Egypta
(2016)
2. 7. 2016
7.5
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
1. 7. 2016
7
Warcraft: První střet
(2016)
17. 6. 2016
8
Captain America: Občanská válka
(2016)
16. 6. 2016
9
1
5
6
7
8