Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
adam-opalecky
Adam Opalecký
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
10
Od nejnovějších
Kingsman: První mise
(2021)
11. 4. 2022
5
Uncharted
(2022)
11. 4. 2022
8.5
Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
(2022)
11. 4. 2022
6.5
Joker
(2019)
3. 10. 2019
9.5
Deadpool 2
(2018)
2. 10. 2019
10
Deadpool
(2016)
2. 10. 2019
10
Má mě rád, nemá mě rád
(2010)
2. 10. 2019
9.5
Hvězdná brána: Návrat
(2008)
7. 4. 2016
10
Avengers
(2012)
7. 4. 2016
8
Avengers: Age of Ultron
(2015)
7. 4. 2016
8.5