Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kapibara
Lucie
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
59
Od nejnovějších
Bajkeři
(2017)
14. 11. 2017
5.5
Hora mezi námi
(2017)
14. 11. 2017
5.5
Příšerákovi
(2017)
14. 11. 2017
2
John Wick 2
(2017)
7. 3. 2017
8
Logan: Wolverine
(2017)
7. 3. 2017
7.5
Sedmý syn
(2014)
7. 3. 2017
5
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
5
Barbar Conan
(1982)
10. 8. 2016
6
Mělčiny
(2016)
10. 8. 2016
7.5
Správní chlapi
(2016)
30. 7. 2016
9
Warcraft: První střet
(2016)
30. 7. 2016
5
Hledá se Dory
(2016)
30. 7. 2016
6.5
Hardcore Henry
(2015)
29. 4. 2016
2.5
Vlk z Wall Street
(2013)
28. 4. 2016
9
Kniha džunglí
(2016)
28. 4. 2016
9
Orel Eddie
(2016)
28. 4. 2016
7.5
Predátor
(1987)
28. 4. 2016
8
Agent Carter
(2015)
7. 4. 2016
5.5
Agents of S.H.I.E.L.D.
(2013)
7. 4. 2016
7
Arrow
(2012)
7. 4. 2016
6
Rivalové
(2013)
19. 3. 2016
10
Repo Men
(2010)
17. 3. 2016
5.5
Vybíjená
(2015)
17. 3. 2016
4
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
17. 3. 2016
10
Labyrint: Útěk
(2014)
17. 2. 2016
8
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
17. 2. 2016
7.5
Tupíři
(2010)
17. 2. 2016
1
Twilight sága: Rozbřesk - 2. část
(2012)
17. 2. 2016
7.5
Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
(2011)
17. 2. 2016
7.5
Twilight sága: Zatmění
(2010)
17. 2. 2016
7.5
Twilight sága: Nový měsíc
(2009)
17. 2. 2016
7
Stmívání
(2008)
17. 2. 2016
7
StreetDance 3D
(2010)
17. 2. 2016
7.5
StreetDance 2
(2012)
17. 2. 2016
6
Let's Dance 2
(2008)
17. 2. 2016
7
Let's Dance
(2006)
17. 2. 2016
7
Let's Dance 3D
(2010)
17. 2. 2016
7.5
Let’s Dance: Revolution
(2012)
17. 2. 2016
7.5
Let's Dance All In
(2014)
17. 2. 2016
7
Sedm
(1995)
17. 2. 2016
8
Načíst další
1
2