Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
lucyky
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
1 134
Od nejnovějších
Ondine
(2009)
12. 11. 2018
5
Predátor
(1987)
12. 11. 2018
5.5
Bohemian Rhapsody
(2018)
12. 11. 2018
9.5
Počítání oveček
(1981)
7. 10. 2018
5.5
Dvě nevěsty a jedna svatba
(2018)
7. 10. 2018
4
Kid
(2000)
7. 10. 2018
5
Přes palubu
(1987)
7. 10. 2018
5.5
Zrodila se hvězda
(2018)
7. 10. 2018
7.5
Modelky s.r.o.
(2014)
20. 9. 2018
0
Studená válka
(2018)
20. 9. 2018
5.5
Mocná Afrodité
(1995)
20. 9. 2018
7
Králova zahradnice
(2014)
20. 9. 2018
7
Chata na prodej
(2018)
20. 9. 2018
7.5
Švadlena
(2015)
20. 9. 2018
6
Zamilovaná do vraha
(2002)
20. 9. 2018
4
Odkaz hříšnice
(2012)
20. 9. 2018
3
Mamma Mia: Here We Go Again!
(2018)
20. 9. 2018
7.5
Jsem božská
(2018)
20. 9. 2018
5
Stánek s polibky
(2018)
20. 9. 2018
5.5
Téměř bez šance
(1999)
6. 5. 2018
6
Výměna
(2008)
6. 5. 2018
8
Requiem za sen
(2000)
6. 5. 2018
8
Rodinka
(2010)
6. 5. 2018
5.5
Zůstaň se mnou
(2014)
6. 5. 2018
6.5
Já, Tonya
(2017)
6. 5. 2018
8
Divočina
(2014)
6. 5. 2018
7.5
Nicholas Nickleby
(2002)
6. 5. 2018
6.5
Zahradnictví: Dezertér
(2017)
6. 5. 2018
6.5
Zahradnictví: Rodinný přítel
(2017)
6. 5. 2018
6
Zahradnictví: Nápadník
(2017)
6. 5. 2018
8
Metanol
(2018)
6. 5. 2018
7
Belle
(2013)
6. 5. 2018
8
Hastrman
(2018)
6. 5. 2018
7.5
Který je ten pravý?
(2017)
10. 2. 2018
6.5
Sedmilhářky
(2017)
10. 2. 2018
9
Komorná
(2016)
10. 2. 2018
5.5
Tři billboardy kousek za Ebbingem
(2017)
10. 2. 2018
9
Nejtemnější hodina
(2017)
10. 2. 2018
8
Taková moderní rodinka
(2009)
12. 8. 2017
8
Útok na Bílý dům
(2013)
12. 8. 2017
6.5
Načíst další
1
2
3
4
29