Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
michael-majky-kupcik
Michael Kupčík
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
274
Od nejnovějších
Pixely
(2015)
9. 7. 2017
7.5
Už je tady zas
(2015)
9. 7. 2017
7
Stážista
(2015)
9. 7. 2017
5
Tváří v tvář
(1997)
28. 1. 2017
9.5
Focus
(2015)
1. 1. 2017
8
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
1. 1. 2017
7
Už teď mi chybíš
(2015)
1. 1. 2017
7.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
1. 1. 2017
7
Osm hrozných
(2015)
1. 1. 2017
7
Ant-Man
(2015)
1. 1. 2017
6.5
Most špiónů
(2015)
1. 1. 2017
7
Avengers: Age of Ultron
(2015)
1. 1. 2017
8
Jurský svět
(2015)
1. 1. 2017
8.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
1. 1. 2017
8
Diagnóza: Šampión
(2015)
1. 1. 2017
7.5
Creed
(2015)
1. 1. 2017
7.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
1. 1. 2017
7.5
Zoolander No. 2
(2016)
1. 1. 2017
4
Pátá vlna
(2016)
1. 1. 2017
6
Ledová sezóna
(2016)
1. 1. 2017
6
Ve jménu Krista
(2016)
1. 1. 2017
5
Lída Baarová
(2016)
1. 1. 2017
4
Pád Londýna
(2016)
1. 1. 2017
7
Chlapec
(2016)
1. 1. 2017
7
Poldův švagr
(2016)
1. 1. 2017
8
Sedm statečných
(2016)
1. 1. 2017
7.5
Sousedi 2
(2016)
1. 1. 2017
7
Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti
(2016)
1. 1. 2017
7.5
Do posledního dechu
(2016)
1. 1. 2017
6.5
Zlo nikdy nespí
(2016)
1. 1. 2017
7.5
Jak přežít single
(2016)
1. 1. 2017
7.5
Bohové Egypta
(2016)
1. 1. 2017
6
Ratchet a Clank: Strážci Galaxie
(2016)
1. 1. 2017
6
Buchty a klobásy
(2016)
1. 1. 2017
6.5
Lovec: Zimní válka
(2016)
1. 1. 2017
7
Centrální inteligence
(2016)
1. 1. 2017
8
Série Divergence: Aliance
(2016)
1. 1. 2017
6
Doba ledová: Mamutí drcnutí
(2016)
1. 1. 2017
6
Den nezávislosti: Nový útok
(2016)
1. 1. 2017
7
Mike i Dave sháněj holku
(2016)
1. 1. 2017
7
1
2
3
4
5
6
7