Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
jirinkasek
Jiřina
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
32
Od nejnovějších
Ať žijí duchové!
(1977)
1. 3. 2017
10
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
1. 3. 2017
8
T2 Trainspotting
(2017)
1. 3. 2017
9
Teorie tygra
(2016)
1. 3. 2017
10
Padesát odstínů temnoty
(2017)
1. 3. 2017
10
Jak přežít single
(2016)
26. 11. 2016
7.5
Bezva ženská na krku
(2016)
26. 11. 2016
10
Stážista
(2015)
26. 11. 2016
8.5
Pomáda
(1978)
16. 7. 2016
10
Labyrint: Zkoušky ohněm
(2015)
16. 7. 2016
9
V peřině
(2011)
16. 7. 2016
5.5
Croodsovi
(2013)
16. 7. 2016
9.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
16. 7. 2016
10
Nedotknutelní
(2011)
16. 7. 2016
10
Jurský svět
(2015)
16. 7. 2016
10
96 hodin: Zúčtování
(2015)
16. 7. 2016
9
Deadpool
(2016)
9. 3. 2016
9.5
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
9. 3. 2016
10
Rudý kapitán
(2016)
9. 3. 2016
8
Kobry a užovky
(2015)
9. 3. 2016
9
Bohové Egypta
(2016)
9. 3. 2016
8.5
Ant-Man
(2015)
14. 1. 2016
8
Noční běžec
(2015)
14. 1. 2016
10
Hotel Transylvánie 2
(2015)
14. 1. 2016
9
Na hraně zítřka
(2014)
14. 1. 2016
9.5
Padesát odstínů šedi
(2015)
14. 1. 2016
8.5
Zmizelá
(2014)
14. 1. 2016
10
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
14. 1. 2016
7.5
Bod zlomu
(2015)
14. 1. 2016
7
Bojovník
(2015)
14. 1. 2016
10
Creed
(2015)
14. 1. 2016
10
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
14. 1. 2016
9