Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Háček
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
67
Od nejnovějších
Wrecked
(2016)
29. 9. 2016
9.5
Expendables: Postradatelní
(2010)
12. 1. 2016
8
Zpátky do ringu
(2013)
12. 1. 2016
9.5
Expendables: Postradatelní 2
(2012)
12. 1. 2016
10
Expendables: Postradatelní 3
(2014)
12. 1. 2016
5.5
Plán útěku
(2013)
12. 1. 2016
8
Sucker Punch
(2008)
12. 1. 2016
6.5
RocknRolla
(2008)
12. 1. 2016
7.5
Warrior
(2011)
12. 1. 2016
10
Jeden musí z kola ven
(2011)
12. 1. 2016
8
Země bez zákona
(2012)
12. 1. 2016
9
Tohle je válka!
(2012)
12. 1. 2016
6.5
Temný rytíř povstal
(2012)
12. 1. 2016
7
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
12. 1. 2016
5.5
Tenkrát v Mexiku
(2003)
12. 1. 2016
7
Piráti z Karibiku – Prokletí Černé perly
(2003)
12. 1. 2016
10
Tajemné okno
(2004)
12. 1. 2016
6
Hledání Země Nezemě
(2004)
12. 1. 2016
9
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
12. 1. 2016
9
Karlík a továrna na čokoládu
(2005)
12. 1. 2016
10
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
12. 1. 2016
10
Pirates of the Caribbean: Secrets of Dead Man's Chest
(2006)
12. 1. 2016
10
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street
(2007)
12. 1. 2016
9
Piráti z Karibiku – Na konci světa
(2007)
12. 1. 2016
9
Imaginarium dr. Parnasse
(2009)
12. 1. 2016
6
Veřejní nepřátelé
(2009)
12. 1. 2016
9.5
Cizinec
(2010)
12. 1. 2016
8.5
Alenka v říši divů
(2010)
12. 1. 2016
7.5
Rumový deník
(2011)
12. 1. 2016
5.5
Rango
(2011)
12. 1. 2016
5
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
(2011)
12. 1. 2016
9
Temné stíny
(2012)
12. 1. 2016
6
21 Jump Street
(2012)
12. 1. 2016
7.5
Transcendence
(2014)
12. 1. 2016
7
Čarovný les
(2014)
12. 1. 2016
6.5
Osvícení
(1980)
12. 1. 2016
9.5
Jurský park
(1993)
12. 1. 2016
9.5
Indiana Jones a poslední křížová výprava
(1989)
12. 1. 2016
9
Gran Torino
(2008)
12. 1. 2016
9.5
Titanic
(1997)
12. 1. 2016
9
1
2