Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
adam-tesar
Adam Tesař
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
484
Od nejnovějších
Vyvrženci pekla
(2005)
7. 4. 2020
7
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
3. 2. 2020
8.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
3. 2. 2020
8
Deadpool
(2016)
3. 2. 2020
8.5
Chlapec v pruhovaném pyžamu
(2008)
3. 2. 2020
8
Bojovník
(2015)
3. 2. 2020
8
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
3. 2. 2020
9
Rocky IV
(1985)
3. 2. 2020
8.5
Kniha džunglí
(2016)
3. 2. 2020
8.5
Coco
(2017)
3. 2. 2020
9
Aladin
(2019)
25. 1. 2020
9
Mizerové navždy
(2020)
25. 1. 2020
8.5
Le Mans '66
(2019)
25. 1. 2020
9.5
Joker
(2019)
25. 1. 2020
9
Rick a Morty
(2013)
26. 12. 2019
9.5
Zaklínač
(2019)
26. 12. 2019
8.5
Toy Story 4: Příběh hraček
(2019)
10. 8. 2019
9.5
Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw
(2019)
3. 8. 2019
7.5
Avengers
(2012)
28. 7. 2019
9.5
Avengers: Age of Ultron
(2015)
28. 7. 2019
9
Captain Marvel
(2019)
28. 7. 2019
7.5
Dětská hra
(2019)
27. 7. 2019
6
Annabelle 3
(2019)
20. 7. 2019
5
Všechno bude
(2018)
17. 7. 2019
7
Řbitov zviřátek
(2019)
6. 7. 2019
7
Vítejte v Marwenu
(2018)
5. 7. 2019
7.5
Underworld: Probuzení
(2012)
27. 4. 2019
5
Underworld: Evolution
(2006)
27. 4. 2019
7.5
Underworld: Vzpoura Lycanů
(2009)
27. 4. 2019
8.5
Vikingové
(1999)
27. 4. 2019
10
Templář
(2011)
27. 4. 2019
7
Spider-Man: Paralelní světy
(2018)
27. 4. 2019
8
Strážci Galaxie 2
(2017)
27. 4. 2019
8
Doctor Strange
(2016)
27. 4. 2019
8.5
Avengers: Endgame
(2019)
27. 4. 2019
10
Star Wars: Poslední z Jediů
(2017)
18. 4. 2019
8.5
Generation Iron 2
(2017)
17. 4. 2019
9.5
Kung Fu Panda 2
(2011)
14. 4. 2019
7.5
Kung Fu Panda
(2008)
14. 4. 2019
8
Metanol
(2018)
13. 4. 2019
9
1
10
11
12
13