Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
OndraSed9
Ondra Sedláček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
43
Od nejnovějších
Black Panther
(2018)
27. 6. 2018
10
Avengers: Infinity War
(2018)
27. 6. 2018
10
Jurský svět: Zánik říše
(2018)
27. 6. 2018
7
Sebevražedný oddíl
(2016)
8. 5. 2017
9
Poslední Mohykán
(1992)
8. 5. 2017
10
Falešní poldové
(2014)
8. 5. 2017
9.5
Tenkrát na Západě
(1968)
3. 3. 2017
8
Nedotknutelní
(2011)
3. 3. 2017
9
Gladiátor
(2000)
3. 3. 2017
9.5
Forrest Gump
(1994)
3. 3. 2017
9
Pelíšky
(1999)
3. 3. 2017
8
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
3. 3. 2017
9
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
3. 3. 2017
8.5
Temný rytíř
(2008)
17. 3. 2016
8
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
17. 3. 2016
9.5
Avatar
(2009)
17. 3. 2016
9
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
(2015)
6. 1. 2016
7
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
6. 1. 2016
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
6. 1. 2016
10
Star Wars: Síla se probouzí
(2015)
6. 1. 2016
9
Návrat blbýho a blbějšího
(2014)
20. 8. 2015
7.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
20. 8. 2015
9
Hunger Games: Síla vzdoru - 1. část
(2014)
20. 8. 2015
9
John Wick
(2014)
20. 8. 2015
9
Dárce
(2014)
20. 8. 2015
7.5
96 hodin: Zúčtování
(2015)
20. 8. 2015
9.5
Hacker
(2015)
20. 8. 2015
9.5
Železná srdce
(2014)
20. 8. 2015
9
Sedmý syn
(2014)
20. 8. 2015
7.5
Jupiter vychází
(2015)
20. 8. 2015
7
Interstellar
(2014)
20. 8. 2015
7.5
Velká šestka
(2014)
20. 8. 2015
8
Need for Speed
(2014)
20. 8. 2015
8.5
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
20. 8. 2015
7
Americký sniper
(2014)
20. 8. 2015
6.5
Noční běžec
(2015)
20. 8. 2015
8.5
Rychle a zběsile 7
(2015)
20. 8. 2015
8
Chappie
(2015)
20. 8. 2015
5
Rezistence
(2015)
20. 8. 2015
6
Když zvířata sní
(2014)
20. 8. 2015
3
1
2