Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
vidunaj
Jan Viduna
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
24
Od nejnovějších
Jumanji
(1995)
29. 7. 2016
9
Tajnosti
(2007)
29. 7. 2016
7.5
Obchod na korze
(1965)
29. 7. 2016
8
Laputa
(2015)
29. 7. 2016
6
Lovec: Zimní válka
(2016)
8. 6. 2016
6.5
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
8. 6. 2016
8.5
Alenka v říši divů
(2010)
8. 6. 2016
9.5
Avatar
(2009)
13. 4. 2016
10
Zloba - Královna černé magie
(2014)
13. 4. 2016
7.5
Ztraceni v Mnichově
(2015)
13. 4. 2016
2
Tygr a drak II
(2016)
13. 4. 2016
3
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
23. 8. 2015
7.5
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
15. 8. 2015
9.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
15. 8. 2015
9.5
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
15. 8. 2015
9.5
Velká ryba
(2003)
15. 8. 2015
10
Pán prstenů: Návrat krále
(2003)
15. 8. 2015
10
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
15. 8. 2015
10
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
15. 8. 2015
10
Interstellar
(2014)
13. 8. 2015
9
Na hraně zítřka
(2014)
13. 8. 2015
6
Šílený Max: Zběsilá cesta
(2015)
13. 8. 2015
9
Mission: Impossible - Národ grázlů
(2015)
13. 8. 2015
7
Jurský svět
(2015)
13. 8. 2015
7