Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
LZH
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
80
Od nejnovějších
Šťastné a Veselé
(2005)
31. 12. 2016
9.5
Most špiónů
(2015)
31. 12. 2016
10
Zelená míle
(1999)
31. 12. 2016
10
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
31. 12. 2016
10
Mr. Church
(2016)
31. 12. 2016
10
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel
(2013)
29. 12. 2016
9
12 let v řetězech
(2013)
29. 12. 2016
7.5
Plán útěku
(2013)
29. 12. 2016
10
Gravitace
(2013)
29. 12. 2016
7.5
November Man
(2014)
29. 12. 2016
7.5
Lepší teď než nikdy
(2014)
29. 12. 2016
7.5
10 pravidel jak sbalit holku
(2014)
29. 12. 2016
7
Mami!
(2014)
29. 12. 2016
9
Pompeje 3D
(2014)
29. 12. 2016
7
Mezi náhrobními kameny
(2014)
29. 12. 2016
8
300: Vzestup říše
(2014)
29. 12. 2016
7.5
Interview
(2014)
29. 12. 2016
5.5
Equalizer
(2014)
29. 12. 2016
9
NON-STOP
(2014)
29. 12. 2016
8.5
John Wick
(2014)
29. 12. 2016
6
Divoké historky
(2014)
29. 12. 2016
8.5
Železná srdce
(2014)
29. 12. 2016
7
Kingsman: Tajná služba
(2014)
29. 12. 2016
5
Hvězdy nám nepřály
(2014)
29. 12. 2016
7.5
Cena moci
(2015)
29. 12. 2016
7
Padesát odstínů šedi
(2015)
29. 12. 2016
6
96 hodin: Zúčtování
(2015)
29. 12. 2016
8
Gangster Ka: Afričan
(2015)
29. 12. 2016
8.5
Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část
(2015)
29. 12. 2016
9
Brooklyn
(2015)
29. 12. 2016
7
Spectre
(2015)
29. 12. 2016
7.5
Špión
(2015)
29. 12. 2016
9
Nejdelší jízda
(2015)
29. 12. 2016
6.5
Muž na laně
(2015)
29. 12. 2016
5
Stážista
(2015)
29. 12. 2016
8
Návštěvníci 3: Revoluce
(2016)
29. 12. 2016
5
Do posledního dechu
(2016)
29. 12. 2016
8
Jak přežít single
(2016)
29. 12. 2016
8.5
Buchty a klobásy
(2016)
29. 12. 2016
7.5
Hra peněz
(2016)
29. 12. 2016
5.5
Načíst další
1
2