Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
baranovakova6
Bára Nováková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
111
Od nejnovějších
Auta
(2006)
1. 12. 2022
9
Lví král
(2019)
1. 12. 2022
9
Lady a Tramp
(1955)
1. 12. 2022
10
John Wick
(2014)
1. 12. 2022
7.5
John Wick 2
(2017)
1. 12. 2022
7
John Wick 3
(2019)
1. 12. 2022
6.5
Ad Astra
(2019)
1. 12. 2022
6
2 $ocky
(2011)
1. 12. 2022
7
Než jsem tě poznala
(2016)
4. 9. 2019
7.5
Ženy v běhu
(2019)
4. 9. 2019
9
Horizont události
(1997)
4. 9. 2019
3.5
Dokážete mi kdy odpustit?
(2018)
14. 5. 2019
5.5
Vítejte v Marwenu
(2018)
14. 5. 2019
8.5
Vlastníci
(2019)
14. 5. 2019
9.5
Máma mezi Marťany
(2011)
14. 5. 2019
5
Hra o trůny
(2011)
14. 5. 2019
10
Debbie a její parťačky
(2018)
27. 6. 2018
7
Strážci Galaxie 2
(2017)
27. 6. 2018
6.5
Jumanji
(1995)
27. 6. 2018
9
Café Society
(2016)
6. 6. 2018
0.5
Perfektní den
(2015)
6. 6. 2018
7.5
Tvář vody
(2017)
6. 6. 2018
2
Kingsman: Tajná služba
(2014)
28. 11. 2017
6.5
Blade Runner 2049
(2017)
28. 11. 2017
6
Lajka
(2017)
28. 11. 2017
0
Úsvit planety opic
(2014)
15. 8. 2017
8.5
Válka o planetu opic
(2017)
15. 8. 2017
8
Planeta opic
(1968)
15. 8. 2017
5.5
Lichožrouti
(2016)
8. 5. 2017
0
Sex Tape
(2014)
8. 5. 2017
5.5
Dívka ve vlaku
(2016)
8. 5. 2017
6
Jmenuju se Earl
(2005)
1. 3. 2017
8.5
Terminátor
(1984)
1. 3. 2017
5.5
To byl zítra flám
(2010)
1. 3. 2017
6
Můj soused Totoro
(1988)
14. 2. 2017
9.5
Pustina
(2016)
14. 2. 2017
9.5
Psí poslání
(2017)
14. 2. 2017
9.5
Kosmo
(2016)
3. 12. 2016
3.5
Dítě Bridget Jonesové
(2016)
3. 12. 2016
8.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
3. 12. 2016
7.5
1
2
3