Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
kvetule9
Květa Žáková
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
59
Od nejnovějších
Captain Marvel
(2019)
27. 6. 2019
8.5
Avengers: Endgame
(2019)
27. 6. 2019
10
Alita: Bojový Anděl
(2019)
27. 6. 2019
10
Zabiják a bodyguard
(2017)
14. 5. 2019
10
Deadpool 2
(2018)
14. 5. 2019
10
To
(2017)
14. 5. 2019
8.5
Mr. Robot
(2015)
15. 11. 2018
10
Bohemian Rhapsody
(2018)
15. 11. 2018
10
Thor: Ragnarok
(2017)
30. 10. 2017
10
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
26. 6. 2017
10
Pasažéři
(2016)
18. 3. 2017
10
Kód Enigmy
(2014)
18. 3. 2017
10
Doctor Strange
(2016)
18. 3. 2017
10
Frankenweenie
(1984)
29. 7. 2016
8.5
Beetlejuice
(1988)
29. 7. 2016
10
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
29. 7. 2016
10
Střihoruký Edward
(1990)
29. 7. 2016
10
Imaginarium dr. Parnasse
(2009)
29. 7. 2016
8.5
Zelená míle
(1999)
29. 7. 2016
10
Kapitán Phillips
(2013)
29. 7. 2016
10
Milý Frankie
(2004)
29. 7. 2016
10
Gamer
(2009)
29. 7. 2016
7.5
Na divoké vlně
(2012)
29. 7. 2016
9.5
Už teď mi chybíš
(2015)
29. 7. 2016
8
Pohřben zaživa
(2010)
29. 7. 2016
8.5
Deadpool
(2016)
29. 7. 2016
10
Rezistence
(2015)
26. 7. 2016
8
Série Divergence: Aliance
(2016)
26. 7. 2016
6.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
9. 6. 2016
10
Divergence
(2014)
9. 6. 2016
9
Captain America: Občanská válka
(2016)
9. 6. 2016
10
Poslední lovec čarodějnic
(2015)
16. 3. 2016
6
Ant-Man
(2015)
16. 3. 2016
10
V hlavě
(2015)
16. 3. 2016
10
Gilmorova děvčata
(2000)
11. 1. 2016
10
Špión
(2015)
11. 1. 2016
9.5
Miluj souseda svého
(2014)
11. 1. 2016
10
Thor
(2011)
6. 1. 2016
10
Černá labuť
(2010)
6. 1. 2016
9
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
6. 1. 2016
10
1
2