Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
josef-slavicek
Josef Slavíček
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
100
Od nejnovějších
O vánoční hvězdě
(2020)
28. 12. 2020
5
Ježek Sonic
(2020)
28. 12. 2020
5.5
Frčíme
(2020)
28. 12. 2020
8
Mizerové navždy
(2020)
28. 12. 2020
6.5
Ženy v běhu
(2019)
28. 2. 2019
9.5
Ready Player One: Hra začíná
(2018)
28. 2. 2019
7
Avengers: Infinity War
(2018)
28. 2. 2019
8
Bohemian Rhapsody
(2018)
28. 2. 2019
9
Thor: Ragnarok
(2017)
9. 5. 2018
9
Kingsman: Zlatý kruh
(2017)
27. 4. 2018
7
Barry Seal: Nebeský gauner
(2017)
27. 4. 2018
7
Jumanji: Vítejte v džungli!
(2017)
27. 4. 2018
7
Dunkerk
(2017)
27. 4. 2018
7.5
Power Rangers: Strážci vesmíru
(2017)
25. 1. 2018
7
Zabiják a bodyguard
(2017)
25. 1. 2018
7
Velký dar
(2017)
25. 1. 2018
8
Transformers: Poslední rytíř
(2017)
1. 1. 2018
7.5
Mimi šéf
(2017)
1. 1. 2018
8.5
Padesát odstínů temnoty
(2017)
1. 1. 2018
7.5
Temná věž
(2017)
1. 1. 2018
7
Pobřežní hlídka
(2017)
1. 1. 2018
7
Špunti na vodě
(2017)
1. 1. 2018
7.5
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
1. 1. 2018
7
Baby Driver
(2017)
1. 1. 2018
8
Válka o planetu opic
(2017)
1. 1. 2018
7
Já, padouch 3
(2017)
1. 1. 2018
7
Strážci Galaxie 2
(2017)
1. 1. 2018
8
Bajkeři
(2017)
21. 10. 2017
9
Zpívej
(2016)
11. 10. 2017
7.5
Captain America: Občanská válka
(2016)
11. 10. 2017
8
I dva jsou rodina
(2016)
11. 10. 2017
6
Pasažéři
(2016)
11. 10. 2017
9
Logan: Wolverine
(2017)
11. 10. 2017
8
Zúčtování
(2016)
24. 7. 2017
8.5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
24. 7. 2017
9.5
Doctor Strange
(2016)
10. 7. 2017
8.5
Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny
(2016)
10. 7. 2017
9
xXx: Návrat Xandera Cage
(2017)
2. 7. 2017
7.5
Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta
(2017)
2. 7. 2017
8
Rychle a zběsile 8
(2017)
2. 7. 2017
10
1
2
3