Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
ja_majka
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
166
Od nejnovějších
Prolhané krásky
(2010)
25. 12. 2016
10
Pevné pouto
(2009)
5. 12. 2016
10
Zloba - Královna černé magie
(2014)
2. 11. 2016
9.5
Shrek Třetí
(2007)
1. 11. 2016
7
Moulin Rouge
(2001)
1. 11. 2016
7.5
Rain Man
(1988)
1. 11. 2016
9
Cesta do fantazie
(2001)
1. 11. 2016
10
Sám doma
(1990)
1. 11. 2016
9.5
Pomáda
(1978)
1. 11. 2016
8
Pýcha a předsudek
(2005)
1. 11. 2016
9
Sin City - město hříchu
(2005)
1. 11. 2016
9
Slunce, seno a pár facek
(1989)
1. 11. 2016
8
Mlčení jehňátek
(1991)
1. 11. 2016
8
Shrek
(2001)
1. 11. 2016
7
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
1. 11. 2016
6.5
Forrest Gump
(1994)
1. 11. 2016
8.5
Vesničko má středisková
(1985)
1. 11. 2016
6
Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně
(2007)
1. 11. 2016
10
Buchty a klobásy
(2016)
1. 11. 2016
1
Láska nebeská
(2003)
1. 11. 2016
8.5
Ant-Man
(2015)
1. 11. 2016
9.5
Matky na tahu
(2016)
1. 11. 2016
8.5
Deník Bridget Jonesové
(2001)
1. 11. 2016
7.5
Taxikář
(1976)
1. 11. 2016
9
Memento
(2000)
1. 11. 2016
9
Spalovač mrtvol
(1968)
1. 11. 2016
6
Sedm
(1995)
1. 11. 2016
10
Než jsem tě poznala
(2016)
1. 11. 2016
8.5
Klub rváčů
(1999)
1. 11. 2016
10
Sinister
(2012)
5. 1. 2016
9
Noční můra v Elm Street
(1984)
5. 1. 2016
10
Prokletý ostrov
(2010)
5. 1. 2016
10
Osvícení
(1980)
5. 1. 2016
9.5
Kruh
(2002)
5. 1. 2016
9
Jsem číslo čtyři
(2011)
5. 1. 2016
8.5
Noe
(2014)
5. 1. 2016
9
Nešika
(2011)
5. 1. 2016
10
Já, Frankenstein
(2014)
5. 1. 2016
9.5
Pátý element
(1997)
5. 1. 2016
10
Sex ve městě
(1998)
23. 3. 2015
8
Načíst další
1
2
3
4
5