Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
pejtanek
Vlasta Žembery
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
45
Od nejnovějších
Za každou cenu
(2016)
6. 5. 2017
9
Drtivý dopad
(1998)
6. 5. 2017
5.5
Piráti z Karibiku – Truhla mrtvého muže
(2006)
6. 5. 2017
8
Špunti na vodě
(2017)
6. 5. 2017
2
Řachanda
(2016)
6. 5. 2017
1.5
Masaryk
(2016)
6. 5. 2017
7.5
Zahradnictví: Rodinný přítel
(2017)
6. 5. 2017
2.5
Přes kosti mrtvých
(2017)
6. 5. 2017
5.5
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
20. 8. 2016
9
Láska nebeská
(2003)
20. 8. 2016
7.5
Gladiátor
(2000)
20. 8. 2016
9
Starci na chmelu
(1964)
20. 8. 2016
8
Vzkaz v láhvi
(1999)
20. 8. 2016
2.5
Teorie tygra
(2016)
20. 8. 2016
0.5
Strašidla
(2016)
20. 8. 2016
1.5
SEZN@MKA
(2016)
20. 8. 2016
0.5
Mělčiny
(2016)
20. 8. 2016
5
Kobry a užovky
(2015)
28. 4. 2016
8
Bláznivá dovolená
(2015)
28. 4. 2016
5.5
Zkáza krásou
(2015)
28. 4. 2016
8
Fotograf
(2015)
28. 4. 2016
3.5
Gangster Ka
(2015)
28. 4. 2016
6
V srdci moře
(2015)
28. 4. 2016
7.5
Totem vlka
(2015)
28. 4. 2016
9
Most špiónů
(2015)
28. 4. 2016
7.5
Jak básníci čekají na zázrak
(2016)
28. 4. 2016
4
Noc na Karlštejně
(1973)
18. 4. 2016
6.5
Mladé pušky
(1988)
18. 4. 2016
3
Švadlena
(2015)
18. 4. 2016
8
Decibely lásky
(2016)
19. 2. 2016
8
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
14. 1. 2016
7.5
Zpívající pudřenka
(1959)
8. 1. 2016
4.5
Pelíšky
(1999)
8. 1. 2016
7.5
Padesátka
(2015)
8. 1. 2016
3.5
Laputa
(2015)
17. 10. 2015
4
Wilsonov
(2015)
17. 10. 2015
1.5
Marťan
(2015)
17. 10. 2015
7.5
Forrest Gump
(1994)
10. 4. 2015
8
Babovřesky 2
(2014)
10. 4. 2015
6
Nejasná zpráva o konci světa
(1997)
10. 4. 2015
9
1
2