Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Falconer
Jiří Hájek
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
24
Od nejnovějších
Na vlásku
(2010)
14. 11. 2017
9
Scary Movie 2
(2001)
14. 11. 2017
7
Wonder Woman
(2017)
14. 11. 2017
9
Transformers
(2007)
10. 8. 2016
8.5
50 x a stále poprvé
(2004)
10. 8. 2016
8.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
10. 8. 2016
9
Eragon
(2006)
29. 7. 2016
5.5
Warcraft: První střet
(2016)
29. 7. 2016
8.5
Hledá se Dory
(2016)
29. 7. 2016
5.5
Pán prstenů: Společenstvo prstenu
(2001)
16. 3. 2016
8.5
Ledové království
(2013)
16. 3. 2016
9.5
Deadpool
(2016)
16. 3. 2016
9.5
Hobit: Šmakova dračí poušť
(2013)
15. 2. 2015
8
Hobit: Neočekávaná cesta
(2012)
15. 2. 2015
8
Hobit: Bitva pěti armád
(2014)
15. 2. 2015
9
Padesát odstínů šedi
(2015)
15. 2. 2015
6
Ztracený svět: Jurský park
(1997)
30. 1. 2015
7.5
Jurský park
(1993)
30. 1. 2015
9.5
Mortdecai: Grandiózní případ
(2015)
30. 1. 2015
8
Scary Movie – Děsnej biják
(2000)
20. 1. 2015
8
Lví král
(1994)
20. 1. 2015
9
Jak vycvičit draka
(2010)
20. 1. 2015
10
Sedmý syn
(2014)
20. 1. 2015
8.5
Jak vycvičit draka 2
(2014)
20. 1. 2015
9.5