Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
Radomira
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
19
Od nejnovějších
Tajný život mazlíčků
(2016)
31. 8. 2016
7.5
Čivava z Beverly Hills 2
(2011)
31. 8. 2016
4.5
Čivava z Beverly Hills
(2008)
31. 8. 2016
5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
9. 8. 2016
8.5
Hledá se Dory
(2016)
9. 8. 2016
7
Marley a já
(2008)
9. 8. 2016
8
Osm statečných
(2006)
29. 7. 2016
8.5
Marťan
(2015)
29. 7. 2016
8.5
Byl jednou jeden dům
(1974)
29. 7. 2016
8.5
Doktor od Jezera hrochů
(2010)
29. 7. 2016
5.5
Námořní vyšetřovací služba
(2003)
11. 5. 2016
9.5
Frankenweenie: Domácí mazlíček
(2012)
11. 5. 2016
5
Dr. House
(2004)
11. 5. 2016
8
Krásno
(2014)
21. 7. 2015
5.5
Pretty Woman
(1990)
21. 7. 2015
9.5
Statečné srdce
(1995)
21. 7. 2015
8.5
Lidice
(2011)
12. 12. 2014
6.5
Ledově ostří
(2007)
12. 12. 2014
7.5
Hříšný tanec
(1987)
12. 12. 2014
9.5