Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
patrick-sarin
Patrick Sarin
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
67
Od nejnovějších
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
20. 3. 2017
8
Kniha džunglí
(2016)
20. 3. 2017
8.5
Spojenci
(2016)
20. 3. 2017
8
Rozpolcený
(2016)
19. 2. 2017
8
Zpívej
(2016)
19. 2. 2017
7.5
Velká čínská zeď
(2016)
19. 2. 2017
8
Rogue One: Star Wars Story
(2016)
27. 12. 2016
8
Spotlight
(2015)
12. 12. 2016
8
Pohádky pro Emu
(2016)
12. 12. 2016
7.5
Mělčiny
(2016)
12. 12. 2016
7.5
Tajný život mazlíčků
(2016)
7. 11. 2016
7.5
Buchty a klobásy
(2016)
7. 11. 2016
7.5
Zhasni a zemřeš
(2016)
7. 11. 2016
8
Kolonie
(2015)
9. 6. 2016
8
Rezistence
(2015)
9. 6. 2016
8
Focus
(2015)
9. 6. 2016
7.5
Teorie tygra
(2016)
29. 5. 2016
7.5
Looper: nájemný zabiják
(2012)
29. 5. 2016
8
Jak přežít single
(2016)
29. 5. 2016
7
Osm hrozných
(2015)
6. 4. 2016
8
Deadpool
(2016)
6. 4. 2016
8.5
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
6. 4. 2016
8.5
Muž na laně
(2015)
16. 3. 2016
8
Grimsby
(2016)
16. 3. 2016
8
Perfektní den
(2015)
16. 3. 2016
8
Joy
(2015)
28. 2. 2016
7.5
Most špiónů
(2015)
28. 2. 2016
8
Zbrusu Nový zákon
(2015)
28. 2. 2016
8.5
REVENANT Zmrtvýchvstání
(2015)
21. 2. 2016
8.5
Creed
(2015)
21. 2. 2016
8.5
Dánská dívka
(2015)
21. 2. 2016
7.5
V srdci moře
(2015)
7. 2. 2016
8
Avengers: Age of Ultron
(2015)
7. 2. 2016
8.5
Nikdy není pozdě
(2015)
7. 2. 2016
7.5
Stážista
(2015)
7. 1. 2016
7.5
Krycí jméno U.N.C.L.E.
(2015)
7. 1. 2016
8.5
Sicario: Nájemný vrah
(2015)
7. 1. 2016
8
V hlavě
(2015)
2. 1. 2016
8
Chappie
(2015)
4. 12. 2015
8
Fakjů pane učiteli 2
(2015)
4. 12. 2015
7.5
Načíst další
1
2