Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
majky
michael veselý
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
190
Od nejnovějších
Legenda o Tarzanovi
(2016)
6. 7. 2017
7
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
(2016)
6. 7. 2017
7.5
Můj kamarád drak
(2016)
6. 7. 2017
8
Alenka v říši divů: Za zrcadlem
(2016)
6. 7. 2017
5
Angry Birds ve filmu
(2016)
6. 7. 2017
9
Zpívej
(2016)
6. 7. 2017
8
Hledá se Dory
(2016)
6. 7. 2017
10
Kung Fu Panda 3
(2016)
6. 7. 2017
8
Tajný život mazlíčků
(2016)
6. 7. 2017
7
Trollové
(2016)
6. 7. 2017
7.5
Sebevražedný oddíl
(2016)
6. 7. 2017
6.5
Fantastická zvířata a kde je najít
(2016)
6. 7. 2017
4.5
X-Men: Apokalypsa
(2016)
6. 7. 2017
5.5
Pasažéři
(2016)
6. 7. 2017
7
V zajetí démonů 2
(2016)
6. 7. 2017
7
Deadpool
(2016)
6. 7. 2017
7
Kniha džunglí
(2016)
6. 7. 2017
8.5
Sully: Zázrak na řece Hudson
(2016)
6. 7. 2017
8
Doctor Strange
(2016)
6. 7. 2017
4
Zootropolis: Město zvířat
(2016)
6. 7. 2017
9
Král Artuš: Legenda o meči
(2017)
6. 7. 2017
6
Kráska a zvíře
(2017)
6. 7. 2017
5
Logan: Wolverine
(2017)
6. 7. 2017
7
Kung Fu Panda 2
(2011)
6. 7. 2017
7.5
Doba ledová
(2002)
6. 7. 2017
9
Simpsonovi ve filmu
(2007)
6. 7. 2017
7.5
Zloba - Královna černé magie
(2014)
6. 7. 2017
8
Mrtvá nevěsta Tima Burtona
(2005)
16. 12. 2014
6.5
Příšerky s.r.o.
(2001)
16. 12. 2014
9
Ratatouille
(2007)
16. 12. 2014
7.5
Shrek
(2001)
16. 12. 2014
9.5
Gnomeo & Julie
(2011)
16. 12. 2014
9.5
Velká vánoční jízda
(2011)
16. 12. 2014
8.5
Rio
(2011)
16. 12. 2014
9
Tintinova dobrodružství
(2011)
16. 12. 2014
10
Rango
(2011)
16. 12. 2014
9
Sammyho dobrodružství 2
(2012)
16. 12. 2014
9
Hurá do pravěku!
(2012)
16. 12. 2014
8
Piráti!
(2012)
16. 12. 2014
8
Doba ledová 4: Země v pohybu
(2012)
16. 12. 2014
10
1
2
3
4
5